Laser White Silver Soap & Sapuni Rigjalerues me Glutathione

SKU: PROD-16760
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Laser White Silver Soap & Sapuni Rigjalerues me Glutathione ose Sapuni Rigjalerues me Glutathione Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures Ju jep nje pamje rinore Ndihmon per nje lekure te shendetshme dhe shkelqyese Permbajtja natyrale do te thot qe nuk ka efekte anesore, Sapuni ka ardhur ne jete pas nje procesi te gjat testimesh ne menyre qe perdoruesit te kene efektet te deshirueshme me lehtesi Sapuni Rigjalerues me Glutat...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

400 L

Përshkrim

Laser White Silver Soap & Sapuni Rigjalerues me Glutathione ose Sapuni Rigjalerues me Glutathione Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures Ju jep nje pamje rinore Ndihmon per nje lekure te shendetshme dhe shkelqyese Permbajtja natyrale do te thot qe nuk ka efekte anesore,

Sapuni ka ardhur ne jete pas nje procesi te gjat testimesh ne menyre qe perdoruesit te kene efektet te deshirueshme me lehtesi

Sapuni Rigjalerues me Glutathione eshte nje zbardhues i bute dhe efektiv, i cili kombinon efektet e agjenteve oksidues per te pasur nje lekure rinore te bute dhe te bukur.

Nuk eshte vetem Antibakterial por edhe antiviral dha antimikrobal Kur perdoret ne dush ose vaske, krijon nje efekt relaksues pranvere

Sasia 100 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5