Shampo

Phenomenal Shampo me Vaj Ulliri

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Ullirit për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml...
Disponueshmëria:

0Në Stok

900 L Shto në shportë

Shampo me Vaj Argani Skin Doctor

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Shampo me Vaj Argani u krijua për të trajtuar dhe të mbrojë flokët tuaj nga këto efekte të dëmshme. Kjo shampo përmban vaj Argani i cili eshte...
Disponueshmëria:

0Në Stok

700 L Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Portokall

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte Portokalli, Limoni, Caji dhe Rozmarina Per Floket e Yndyrshem Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml...
Disponueshmëria:

0Në Stok

900 L Shto në shportë

Touch Me Shampo me Susam te Zi

0nga 5
(0)
 • Touch Me Shampo me Susam te Zi ose Shampo e farës së zezë është një përzierje e veçantë me ekstrakte të farës së zezë për të...
Disponueshmëria:

0Në Stok

600 L Shto në shportë

Relaxing Shampoo

0nga 5
(0)
 • Shampo RELAXING është një rigjenerues i fuqishëm bio-organik i flokëve për shkak të përmbajtjes së saj me rozmarinë dhe mente. Formula e saj siguron ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Vaj Argani dhe Bajame

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Arganit dhe i Bajames Per Floket e thate dhe te Dobet, Permban Kreatin, per forcimin e flokeve I jep gjalleri, shkelqim, dhe forcon Floket. Trajtim Special p...
Disponueshmëria:

0Në Stok

900 L Shto në shportë

Horse Shampo me ekstrakte Ginsengu

0nga 5
(0)
 • Horse Shampo me ekstrakte Ginsengu Formule Ekskluzive, Përmban përbërësit me te mirë, sidomos proteina gruri, ekstrakt ginsengu dhe d-Panthenol. Pastron dhe permison rrenjet...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Aloe Vera dhe Hither

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Aloevera & Hither Lufton dhe Largon Zbokthin Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml Shampoja me Aloe Vera: j...
Disponueshmëria:

0Në Stok

900 L Shto në shportë

Shampo me ekstrakte te Bishtit te Kalit

0nga 5
(0)
 • Formula speciale në shampon me ekstrakte të bishtit të kalit parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin. Ajo është e pasur me përbërës bimorë. Mir&...
Disponueshmëria:

0Në Stok

600 L Shto në shportë

Touch Me Shampo me ekstrakte Ulliri

0nga 5
(0)
 • Touch Me Shampo me ekstrakte Ulliri Formula speciale në shampon me ullinj parandalon rënien e flokëve. Ajo shkëlqen, i jep volum dhe përmirëson elasticitetin dhe fort&e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

600 L Shto në shportë

Touch Me Shampo me Ekstrakte te Hudhres

0nga 5
(0)
 • Touch Me Shampo me Ekstrakte te Hudhres Formulë ekstra kundër rënies së flokëve, për rritjen e flokëve dhe kundër zbokthit. Formula e koncetruar e shampos me ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

600 L Shto në shportë

Shampo me rrenje Ginsengu

0nga 5
(0)
 • Sampo Doctor per trajtim floku me estraktin e Ginsengut. Shampo Doctor me estrakt te Ginsengut permban nje kombinim te substancave natyrale dhe te bimeve mjeksore te tilla si Ginseng, Vitamine E, pro...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Shampo Phenomenal me Vajin e Farës së Zezë

0nga 5
(0)
 • Perkujdesje speciale për lëkurën e kokës dhe flokët. Formula e pasur me vajin e farës se zezë i jep flokut nje mbështetje Natyrore dhe efektive, kjo formule es...
Disponueshmëria:

0Në Stok

600 L Shto në shportë