MJALTË GINSENG ME MIKS BIMESH NATYRALE 240 gr

SKU: PROD-20333
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

MJALTI QË I JEP FUQI SEKSUALE MESHKUJVE DHE FEMRAVE

Përfitimet e pastës seksuale për burrat dhe gratë

Ndihmon burrat dhe gratë të rrisin energjinë seksuale

Ndihmon trupin të kompensojë energjinë që i mungon

Parandalon rënien e flokëve tek femrat dhe parandalon plogështinë

Stimulon testosteronin dhe endorfinën

Rregullon presionin e lartë të gjakut

Rregullon nivelin e kolesterolit dhe në të njëjtën kohë punon në rregullimin e nivelit të sheqerit në trup

Ndihmon në rritjen e spermës tek meshkujt dhe ndihmon në rritjen e aftësisë seksuale

 

Përmbajtja

Një përzierje e proteinave vegjetale që përmban mjaltë lulesh, shurup mjedre, hithër, shurup karobe, rrepkë, xhensen siberian, vanilje, tërshërë dhe xhenxhefil.

 

Certifikimet:

Certifikatë e Sigurisë dhe Shëndetit Ushqimor

Certifikatë e Menaxhimit të Cilësisë 

Certifikata e Standardeve Ndërkombëtare

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5