Profesionale

Kondicioner Orchid me Proteine Mendafshi dhe Ekstrakte Kamomili

0nga 5
(0)
 • Kondicioner Orchid Keratine me Proteine Mendafshi dhe Ekstrakte Kamomili Jepini flokut tuaj volumin dhe hidratimin optimal sidomos ne pjeset ku floku ka nevoje per hidratim, ne menyre qe floku juaj t...
Disponueshmëria:

250në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Mie Proffesional Hair Care Kit

0nga 5
(0)
 • Serum - Derma Roller - Shampo   1- Derma Roller 2- Serum Mie Tropical Hair Care 50ml Man Falë komplekseve dhe ekstrakteve bimore që përmban, rrit qëndrueshmërinë...
Disponueshmëria:

100në magazinë

5,000 L Shto në shportë

Shampo kunder Ekzemes Mie Eczemex 300ml

0nga 5
(0)
 • Shampo Mie Eczemex 300ml Shampo Mie Eczemex është krijuar posaçërisht për të lehtësuar kruajtjen dhe koren e lëkurës me ekzemë. Me formulën e...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,000 L Shto në shportë

Mie Tropical Serum per Floket

0nga 5
(0)
 • Serum Mie Tropical Hair Care 50ml Man Falë komplekseve dhe ekstrakteve bimore që përmban, rrit qëndrueshmërinë e lëkurës së kokës. Redukton mikro-zh...
Disponueshmëria:

100në magazinë

3,500 L Shto në shportë

Shampo Mie Procapil 300ml

0nga 5
(0)
 • Shampo Mie Procapil 300ml Shampo Mie Procapil është një kombinim i Apigeninës, Acidit Oleanolik dhe Matricës së vitaminës Biotinoyl Tripeptide-1, e marrë nga g...
Disponueshmëria:

100në magazinë

2,000 L Shto në shportë

Mie Eczemex Krem per Ekzema 150ml

0nga 5
(0)
 • Krem Mie Eczemex 150ml Kremi për Kujdesin dhe Riparimin e Lëkurës Mie Eczemex është krijuar posaçërisht për të lehtësuar kruajtjen dhe koren e l&eu...
Disponueshmëria:

100në magazinë

2,000 L Shto në shportë

Serumi Mie Rigjenerues AHA 30ml

0nga 5
(0)
 • Serumi Mie Rigjenerues AHA 30ml Serumi Mie Rigjenerues AHA siguron heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe rigjenerimin e lëkurës. I jep lëkurës një ...
Disponueshmëria:

50në magazinë

2,500 L Shto në shportë

Serum Mie me Vitamin C

0nga 5
(0)
 • Serum Mie Vitamin C 30ml Serumi Mie Vitamin C, me përmbajtjen e tij të vitaminës C dhe acidit hialuronik, barazon tonin e lëkurës dhe siguron një pamje të ndritshme...
Disponueshmëria:

100në magazinë

2,500 L Shto në shportë

Serumi Mie Kundër Njollave

0nga 5
(0)
 • Serumi Mie Kundër Njollave Serumi Mie Kundër Njollave ndihmon në reduktimin e parregullsive të ngjyrave dhe zbardhjen e njollave të lëkurës, linjave të holla d...
Disponueshmëria:

100në magazinë

2,500 L Shto në shportë

Serum Mie për Aknet dhe Puçrrat

0nga 5
(0)
 • Serum Mie për Aknet dhe Puçrrat 30ml Serumi Mie për Aknet dhe Puçrrat mbështet lëkurën tuaj që të jetë më e ndritshme, më e shënde...
Disponueshmëria:

100në magazinë

2,500 L Shto në shportë

Kolagjen 90 Kapsula

0nga 5
(0)
 • PROCOLLAGEN   Emri i produktit: Pro Collagen 1500 mg    Prezantim i produktit: 1- Pro Collagen është projektuar shkencërisht për të mbështetur kolag...
Disponueshmëria:

50në magazinë

5,500 L Shto në shportë

Kolagjen 60 Kapsula

0nga 5
(0)
 • PROCOLLAGEN   Emri i produktit: Pro Collagen 1500 mg    Prezantim i produktit: 1- Pro Collagen është projektuar shkencërisht për të mbështetur kolag...
Disponueshmëria:

50në magazinë

4,000 L Shto në shportë

Shampo Orchid Keratine me Ekstrakte te bimes se Bishtit te Kalit dhe Ginseng

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid nga Produkte Natyrale Me Horsetail ,Ginseng dhe Keratine Nëse keni rënie floku, flokë me thinja, flokë të brishtë, flokë të thatë, flok&eum...
Disponueshmëria:

1500në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Krem Orchid Spf 50

0nga 5
(0)
 • Krem profesional per forcimin e lekures dhe mbrojte spf 50 Mbrojtes Profesional per Lekuren e Fytyres tuaj Kremi Orchid eshte pjese e nje formule kunder renies dhe plakjes se lekures Kjo formule ju...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,000 L Shto në shportë

Krem Orchid per Floket

0nga 5
(0)
 • Kremi me ekstraktet e bishtit te kalit dhe ginsengut ka ne permbajtje formule speciale, e cila i dedikohet flokeve te thate, te demtuar dhe te brishte. Gjithashtu promovon rritjen e flokeve dhe i ben...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Serum Orchid per Floket

0nga 5
(0)
 • Serumi me ekstraktet e bishtit te kalit dhe ginsengut ka ne permbajtje formule speciale, e cila i dedikohet flokeve te thate, te demtuar dhe te brishte. Gjithashtu promovon rritjen e flokeve dhe i be...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Bjonde Mesatare Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi:7.0   Ngjyra:Medium Blond - Bjonde Mesatare Forcon flokun kunder thy...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Smerald Jeshil Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi:8.13   Ngjyra:Green Emerald - Smerald Jeshil Forcon flokun kund...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

E Hirët Mesatare Bjond Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi:7.01   Ngjyra:Medium Ash Blond - E Hirët Mesatare ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Bezhë Mesatare Bjond Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi:7.32   Ngjyra:Medium Beige Blond - Bezhë Mesatare Bjond Fo...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë