Organike

Propolis Blete Phenomenal 70Gr

0nga 5
(0)
 • Propolis Phenomenal 70Gr 100% Natyral  Efekte qetesuese per traktin e frymarjes si dhe ndihmon ne eleminimin e eres se keqe te gojes.   Vlerat e Propolisit Për Shëndetin Antib...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë me Kakao, Qumësht Blete, Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina

0nga 5
(0)
 • Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë Pastë me Kakao, Jelly Royal (Qumësht Blete), Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina Një përzierje speciale bimore që p&e...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmez Kharnubi (Çiçibanoz)

0nga 5
(0)
 •   Kharnub (Anglisht:Carob), i njohur si Ceratonia siliqua L., bën pjesë në listën e frutave më të vjetër. Ky frut ka emra të ndryshëm si kharnub, Ca...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina

0nga 5
(0)
 • Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina Njihuni me Pastën tonë Organike të formuluar posaçërisht për fëmijë! E bë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmez Rrushi

0nga 5
(0)
 • Për çfarë përdoret pekmezi apo ekstrakti i rrushit? Ekstrakt i rrushit ·Ekstrakti i rrushit është një ushqim mbrojtës për shëndetin. &middo...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Fikut

0nga 5
(0)
 • Pekmezi apo ekstrakti i Fikut Fiku është një frut shumë i ushqyeshëm me vitamina dhe minerale të pafundme, është shtypur në të ftohtë, pra pulp&...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Molles

0nga 5
(0)
 • Ekstrakti apo pekmezi i mollës  Pekmezi apo ekstrakti i mollës përftohet nga trashja e frutit të mollës në vakum si dhe nuk përmban asnjë trashës sht...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Manit te Zi

0nga 5
(0)
 • Çfarë është ekstrakti apo pekmezi i manit të zi? Pekmezi i manit të zi përmban nivele të larta të vitaminës C, Përmban vitaminë A dhe be...
Disponueshmëria:

10Në Stok

800 L Shto në shportë

Kapsula Vitex Agnus-Castus

0nga 5
(0)
 • Vitex agnus-castus, i njohur gjithashtu si Vitex ose Chasteberry, është një bimë që ka shumë dobi potenciale për shëndetin. Këtu janë disa prej dobeve...
Disponueshmëria:

150Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Kapsulat me Spiruline

0nga 5
(0)
 • Vlerat e Spirulinës:   1. E pasur me Nutrientë: Spirulina është shumë e pasur me proteina, vitaminë B12, hekur, kalcium, dhe acid folik. Kjo e bën një bu...
Disponueshmëria:

10Në Stok

2,200 L Shto në shportë

Kapsulat me Fara Chia

0nga 5
(0)
 • Kapsulat me Fara Chia 90 Kapsula 400mg PËRFITIMET KRYESORE TË FARAVE CHIA – Ndihmon trupin të luftojë inflamacionin. – Fibra e tretshme dhe e patretshme në fara...
Disponueshmëria:

10Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Hurmat Sukkeri Royal Gold Cilesia e Pare

0nga 5
(0)
 • Sukkeri Royal Gold është cilësia e parë dhe lloj hurme me origjinë nga Arabia Saudite.   Është një nga llojet më të njohura dhe ...
Disponueshmëria:

250Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Hurma Sukkeri 3Kg

0nga 5
(0)
 • Sukkeri: Lloj i veçantë i hurmave arabe. Të pasura me fibra, vitamina dhe lëndë ushqyese.   Karakteristikë e tyre është ëmbëlsia, me gjith&...
Disponueshmëria:

250Në Stok

2,400 L Shto në shportë

Pluhuri i Kistit Indian PN

0nga 5
(0)
 • Pluhuri i Kistit Indian nga Produkte Natyrale Eshte nje bime mjekesore qe ka perfitime te medha per grate ku dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve polic...
Disponueshmëria:

250Në Stok

600 L Shto në shportë

Shafrani - 1gr

0nga 5
(0)
 • Shafrani me emrin botanik Crocus sativus, merret nga bima e familjes Iridaceae, e cila ka një sezon të shkurtër lulëzimi, vetëm tre javë në vit. Pjesa shëruese...
Disponueshmëria:

200Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Polyphosphorm

0nga 5
(0)
 • POLYPHOSPHORM Miks vitaminash bimore dhe suplement ushqimor per DIABETIN   Çfarë është Polyphosphorm?   Efekti i Polyphosphorm: ü Efekti i Polyphosphorm &eum...
Disponueshmëria:

350Në Stok

3,000 L Shto në shportë

PN Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë

0nga 5
(0)
 •     PN Black Seed Honey, Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë, është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zb...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Olife Ekstrakt i lëngshëm i Gjetheve të Ullirit dhe Luleve Calendula 1L

0nga 5
(0)
 • Ekstrakt i lëngshëm i Gjetheve të Ullirit dhe Luleve Calendula Olife është një antioksidues i fuqishëm që lufton radikalet e lira. Kryen aktivitet si ...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,700 L Shto në shportë

Immulti-C

0nga 5
(0)
 • Përfitoni duke Forcuar Sistemin tuaj imunitar me Immulti-C. ???? jashtëzakonisht i thjeshtë për t’u përdorur ???? Mund ta shtoni në ujë, lëng...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Shea Butter 50 gr

0nga 5
(0)
 • Shea Butter, Super ushqim për lëkurën tuaj Gjalpi Shea është një nga mrekullitë e natyrës, por ajo është një nga mrekullitë më të ...
Disponueshmëria:

500Në Stok

500 L Shto në shportë