Oferta

Kremi Kaviar Nate + Shampo Phenomenal Dhurate

0nga 5
(0)
  • Kremi Kaviar Nate Orchid  - Produkt Profesional Nje prekje e bute nga ky krem ndikon ne menyre te shpejt te rigjenerimit te lekures dhe ne menyre inteligjente shenjestron vijat e lekures, rrudha...
Disponueshmëria:

125në magazinë

2,900 L 3,900 L Shto në shportë

Golden Serum + Shampo Phenomenal Dhurate

0nga 5
(0)
  • Golden Serum Orchid Profesional I pasur me Vitamine B5 dhe Golden Micro-Reflectors (Grimca Ari), kjo formule speciale stimulon rilindjen e qelizave te reja te lekures si dhe ndihmon ne permisim...
Disponueshmëria:

100në magazinë

2,900 L 3,900 L Shto në shportë

Oferta PN Immun Set

0nga 5
(0)
  • Oferta Immun Set: Vaj Organik PN + PN Mjalt Organik nga Lulja e Fares se Zeze + Propolis Blete  1 - PN Organic Black Seed Oil 125 ml Vaj Organik i Farës së Zezë është p...
Disponueshmëria:

100në magazinë

3,500 L Shto në shportë

Seti me Qumeshtin Natyral te Gomarices

0nga 5
(0)
  • 1. Kremi Inovativ me Qumeshtin e Gomarices (Donkey Milk Renewal) është një përzierje holistike e vitaminave të ndryshme,  acideve yndyrore dhe proteinave, te cilat ofron...
Disponueshmëria:

200në magazinë

4,800 L Shto në shportë

Anti Solar Skin Care + Dhurate 1 Shampo per Femije

0nga 5
(0)
  • 1. Orchid Professional All day protection cream Anti Solar eshte i formuluar me vitamine E dhe me nje spekter te gjere mbrojtjeje nga rrezet e diellit. Mbronn lekuren tuaj gjate dites dhe e hi...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,300 L Shto në shportë

PN Organic Oil Set + Shampo Dhurate

0nga 5
(0)
  • 1. Vaji PN organik i arrës së kokosit  Përdoret në pjesën më të madhe të rasteve për përdorim të jashtëm për forcimin e flokë...
Disponueshmëria:

500në magazinë

3,000 L Shto në shportë

Fit & Detox Time + Vaj Organik Bajame Dhurate

0nga 5
(0)
  • 1- FitTime Slimming   Ndihmon në djegien e dhjamit me përmbajtjene tij të vecantë, ndërkohë ju mundëson të jeni energjik pasi përmban ginseng dhe fa...
Disponueshmëria:

500në magazinë

3,000 L Shto në shportë

Immun Set + Propolis Dhurate

0nga 5
(0)
  • Immun Set + Propolis Dhurate 1 - PN Organic Black Seed Oil 125 ml Vaj Organik i Farës së Zezë është përgatitur me metodën e ftohtë dhe sipas kushteve të ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

3,000 L Shto në shportë

Sliming Time

0nga 5
(0)
  • Oferta Sliming Time nga Produkte Natyrale Posta Falas - Dhurate Sapun Natyral - 3000L   1-Skin Doctor Sliming Krem Kafe me ekstrakt e bimes se kafese.   Kremi kafe...
Disponueshmëria:

500në magazinë

3,000 L Shto në shportë

Set Profesional Orchid Kunder Akneve

0nga 5
(0)
  • Kujdes Profesional nga Produkte Natyrale1- Krem kunder Akneve2- Xhel pastrues per fytyren3- Sapune anti Akne per Lekure Normale ose te YndyrshmeKy eshte nje set profesional dhe origjinal i firmes Orch...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,300 L 2,700 L Shto në shportë