Vajra

Vaji i Farave të Pishës 60 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji i Farave të Pishës 60ml Forcon sistemin imunitar, Permireson qarkullimin e gjakut, Mbron kundër patogjenëve dhe përmirëson shëndetin e frymëmarrjes, Qe...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Soje

0nga 5
(0)
 • Vaji i Sojës nga TactI cili ndihmon në shërimin e dëmit, që është bërë në lëkurë nga ndotja ose ekspozimit të diellit. Vaj i soje...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Pastil 9 Vajra Mix

0nga 5
(0)
 • Perzierja e 9 Vajrave Natyral dhe Esencial per nje Trajtim Floku Efikas vjen tek ju nga Produkte NatyraleFormule dhe Trajtim UnikI pasur me vaj Argani, acide yndyrore esenciale, Omega 9 dhe vitamine E...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Lules se Violetes nga Tact

0nga 5
(0)
 • Vaj i Lules se Violetes nga Tact Trajtoni shumë probleme të lëkurës si ekzema, aknet, dhe lehtëson acarimin e lekures.Hidraton lekuren e thate duke i dhene nje...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Kiwi

0nga 5
(0)
 • Dobite e Vajit Kiwi (Kivi) nga Tact 1. Rregullon nivelin e sheqerit në gjak2. Kiwi eshte i pasur ne fibra dhe si pasoje ai lehteson tretjen dhe zbut zorret3. Parandalon disa tipe te kan...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Ginkgo Biloba nga Tact

0nga 5
(0)
 • Vetite Cudiberese te Vajit Ginkgo Biloba nga Tact1. Nxit rrit dhe permireson qarkullimin e gjakut ne tru2. Rrit fokusin ose perqendrimin4. Lufton harresen ose memorjen e dobet5. Perdoret per parandali...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Cajit te Gjelber nga Tact

0nga 5
(0)
 • Perfitimet e Vajit te Cajit te Gjelber nga Tact - Green Tea Tact Oil01 - Perdoret si nje dezinfektues antibakterial dhe mikrobial02 - Perdoret ne trajtimin e disa llojeve te infeksioneve te shkak...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Piperit te Kuq nga Tact

0nga 5
(0)
 • Pse duhet te perdorim Vaj te Piperit te Kuq nga Tact?1- Permban Proteina2- Kur konsumoni proteina, trupi automatikisht eshte i mbrojtur nga humbja e mases muskulare, imuniteti i dobet, semundjet respi...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vaj PN Organik i Arganit 125ml

0nga 5
(0)
 • Vaj PN Organik i Arganit 125ml   Vaj i Arganit është bërë i famshëm që kur përfitimet shëndetësore të ofruara nga ky vaj “mrekullib...
Disponueshmëria:

800në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vaji PN Organik i Castorit 125ml

0nga 5
(0)
 • Vaji PN Organik i Castorit  125 ml Vaji Castori sipas shumë mjekëve është mrekulli shëndetësore.   -Forcon sistemin imunitar, -Shëron Skleroz...
Disponueshmëria:

1000në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Kisti Indian ose Aloe Indiane

0nga 5
(0)
 • Kisti Indian ose Aloe Indiane, eshte nje bime mjekesore qe ka perfitime te medha per grate. Dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve policistike ose shtatz...
Disponueshmëria:

0në magazinë

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Ananasi

0nga 5
(0)
 • Ananasi permban enzimen e Bromelainit, kjo enzime pervec se eshte nje anti-inflamator punon edhe per te largur ose hequr celulitin. Ananasi eshte i pasur me uje, gje e cila ben me te lehte largimin e ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

800 L Shto në shportë

PN Organic Black Seed Oil 125 ml

0nga 5
(0)
 • Vaj Organik i Farës së Zezë - Suporti Natyral per Imunitetin e trupit Tuaj Vaj Organik i Farës së Zezë është përgatitur me metodën e ftohtë dhe ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Fares së Zezë 250 ml

0nga 5
(0)
 • Vaj i Fares së Zezë Pihet një lugë e vogël kafeje në mëngjes dhe një tjetër në mbrëmje. Për fëmijët që janë nën mo...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,600 L Shto në shportë

Vaj i Bajames së ëmbël 250 ml

0nga 5
(0)
 • Vaj i Bajames • Vaj i bajames së ëmbël është i dobishëm për përkujdesjen e përgjithme ndaj lëkurës për shkak se ai përmban vitamin...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,800 L Shto në shportë

Vaj Kastori 250 ml

0nga 5
(0)
 • Vaj Kastori është një lëng që është nxjerrë nga fara pluhur (Ricinus communis). Ky është një vaj anti-inflamator dhe anti-oxidant që ë...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,600 L Shto në shportë

PN Vaj Organik Arre Kokosi 125 ml

0nga 5
(0)
 • Përmbledhje: Vaji i arrës së kokosit përdoret në pjesën më të madhe të rasteve për përdorim të jashtëm për forcimin e flokëve...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,000 L Shto në shportë

PN Vaj Organik Arre Kokosi 250 ml

0nga 5
(0)
 • PN Vaj Organik Arre Kokosi 250 ml Vaji i arrës së kokosit përdoret në pjesën më të madhe të rasteve për përdorim të jashtëm për forcim...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,800 L Shto në shportë

Vaji i farave të Kungullit 250 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji i farave të Kungullit është preparat 100% natyral i cili nxirret nga farat e kungullit sipas metodave teknike më të mira në gjendje të ftohtë për t&eu...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,800 L Shto në shportë

Tact Vaj Vitex Agnus-Castus

0nga 5
(0)
 • Vaj Tact Vitex Agnus-castus Vitex Agnus-castus e cila njihet ndryshe si shkurre Ibraham, apo kacube e murgut ose me emrin tjeter te saj lulja e xherikos. Përfitimet nga bima Vitex Agnus-castus:...
Disponueshmëria:

0në magazinë

800 L Shto në shportë