Te ndryshme

Kapsulat me Vaj te Kistit Indian

0nga 5
(0)
 • Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vajin e Kistit Indian Ka perfitime te medha per grate ku dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve policistike ...
Disponueshmëria:

100në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Kolagjen 90 Kapsula

0nga 5
(0)
 • PROCOLLAGEN   Emri i produktit: Pro Collagen 1500 mg    Prezantim i produktit: 1- Pro Collagen është projektuar shkencërisht për të mbështetur kolag...
Disponueshmëria:

50në magazinë

5,500 L Shto në shportë

Kolagjen 60 Kapsula

0nga 5
(0)
 • PROCOLLAGEN   Emri i produktit: Pro Collagen 1500 mg    Prezantim i produktit: 1- Pro Collagen është projektuar shkencërisht për të mbështetur kolag...
Disponueshmëria:

50në magazinë

4,000 L Shto në shportë

Laser White Locion Trupi me Vitaminë C

0nga 5
(0)
 • Laser White Locion Trupi me Vitaminë C Locion zbardhues për përdorim të përditshëm në lëkurë, me ekstrakte natyrale të frutit të qitros dhe t&eu...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Këna Natyrale

0nga 5
(0)
 • Kënaja përdoret për ngjyrosjen e flokëve, por a e dini se gjithashtu ka dobi për flokët tuaj? Disa nga dobitë e kënasë natyrale janë: - nxit rritjen...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Xhel dhe dyll për flokët

0nga 5
(0)
 • Xhel dhe dyll për flokët Ky xhel është një formulim i fuqishëm që ju lejon të modeloni flokët në formën që ju dëshironi.  Më...
Disponueshmëria:

300në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Xhel dhe dyll për flokët

0nga 5
(0)
 • Xhel dhe dyll për flokët Ky xhel është një formulim i fuqishëm që ju lejon të modeloni flokët në formën që ju dëshironi.  Më...
Disponueshmëria:

300në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Maskë për fytyrën me argjilë karboni aktiv

0nga 5
(0)
 • Maskë për fytyrën me argjilë karboni aktiv - Zbardhim i menjëhershëm i lëkurës, - Zvogëlon poret,  - Largon qelizat e vdekura të lëkur&eu...
Disponueshmëria:

300në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Maskë për fytyrën me argjilë të bardhë

0nga 5
(0)
 • Maskë për fytyrën me argjilë të bardhë Përmban:  -argjilë të bardhë, -ekstrakte qumështi dhe mjaltë. Ndihmon në: - Zbardhim i...
Disponueshmëria:

300në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Serumi me Alpha-Arbutin

0nga 5
(0)
 • Serumi me Alpha-Arbutin për zbardhimin e njollave kafe të lëkurës dhe kundër pigmentimit.  Ky serum përmban:  -ekstraktin e kondensuar të arbutinës,...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Pastë Dhëmbësh nga Bima e Neem

0nga 5
(0)
 • Pastë Dhëmbësh nga Bima e Neem - Neem Active Toothpaste nga Produkte Natyrale Mbrojtje Natyrale, Antibakteriale për dhëmbë të fortë dhe Gingiva të shë...
Disponueshmëria:

1000në magazinë

600 L Shto në shportë

Maskë Balte për Fytyrën me ekstraktet e Shafranit të Indisë

0nga 5
(0)
 • Maska e baltës e pasur me ekstraktet e shafranit të Indisë ka një strukturë ose përmbajtje kremoze e cila pastron dhe detoksifikon shumë mirë lëkurën ...
Disponueshmëria:

100në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Kapsulat me Vaj te Farave te Rrushit

0nga 5
(0)
 • Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vaj te Farave te Rrushit nga Produkte Natyrale Suporton shendetin e zemres dhe qarkullimin e gjakut si dhe Collagenin dhe metabolizmin e trupit.Kapsula 500mg Ky pr...
Disponueshmëria:

5000në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Royal Henna - Ngjyre Tulle

0nga 5
(0)
 • Mahogany Royal Henna - Hena me Ngjyre TulleKënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.Nga gjethet dhe degët e ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Royal Henna - Ngjyre Patellxhani

0nga 5
(0)
 • Burgundy Royal Henna - Hena me Ngjyre PatellxhaniKënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.Nga gjethet dhe degët e...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Black Royal Henna

0nga 5
(0)
 • Black Royal Henna - Hena me ngjyre te ZezeKënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.Nga gjethet dhe deg&...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Red Royal Henna

0nga 5
(0)
 • Red Royal Henna - Hena me ngjyre te KuqeKënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.Nga gjethet dhe degët e saj ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Darkest Brown Royal Henna

0nga 5
(0)
 • Darkest Brown Royal Henna - Hena me ngjyre Kafe te ErretKënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.Nga gjethet dhe degët ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Brown Royal Henna

0nga 5
(0)
 • Brown Royal Henna - Hena me ngjyre KafeKënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.Nga gjethet dhe degët e saj të tha...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Golden Brown Royal Henna

0nga 5
(0)
 • Golden Brown Royal Henna - Hena me ngjyre Kafe e arteKënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.Nga gjethet dhe degët e s...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë