Anti-acne cream

SKU: PROD-16662
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Touch Me! Anti-acne cream redukton dukshëm puçrat ne fytyre dhe plagët e lëkurës. Formula e saj zbardh dhe ushqen lekuren. Ekstrakti i kermillit ka dëshmuar se ka nje efekt special ne lekuren e njeriut, duke eliminuar qelizat e vdekura së bashku me rrudhat. Kjo gje mundeson edhe rigjenerimin e lëkurës. Ky krem zhduk shenjat, shëron plagët ne menyre të shpejtë duke e lënë lëkurën tuaj pa shenja. Lëkura juaj bëhet e butë, e freskët dhe e ndritshme. Përdorni rregullisht dy herë në ditë, në mëngjes dhe natën.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5