Shampo

Lepares Scalp & Hair Repair Shampo

0nga 5
(0)
 • LEPARES Shampo Argani për kujdesin e Skalpit dhe riparimin e flokëve te demtuar Multivitamina (biotina, A, E, F) dhe keratina në përmbajtjen e saj riparojnë flokët e d&e...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Hena per Flok Normal

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Hena per Flok Normal Shampo me nje performance te larte per nje pastrim te mire te flokeve. Kujdes intensiv me ingrendient, te cilet rigjallerojne flokun e demtuar...
Disponueshmëria:

250Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo kunder Ekzemes Mie Eczemex 300ml

0nga 5
(0)
 • Shampo Mie Eczemex 300ml Shampo Mie Eczemex është krijuar posaçërisht për të lehtësuar kruajtjen dhe koren e lëkurës me ekzemë. Me formulën e...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Shampo Mie Procapil 300ml

0nga 5
(0)
 • Shampo Mie Procapil 300ml Shampo Mie Procapil është një kombinim i Apigeninës, Acidit Oleanolik dhe Matricës së vitaminës Biotinoyl Tripeptide-1, e marrë nga g...
Disponueshmëria:

100Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Mie Shampo speciale për flokë të mbuluar 300ml

0nga 5
(0)
 • Mie Shampo speciale për flokë të mbuluar 300ml Falë vitaminës D-Keratinë-Biotinë në përmbajtjen e saj, ajo ndihmon në parandalimin e rënies s&eu...
Disponueshmëria:

50Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Shampo Orchid Keratine me Ekstrakte te bimes se Bishtit te Kalit dhe Ginseng

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid nga Produkte Natyrale Me Horsetail ,Ginseng dhe Keratine Nëse keni rënie floku, flokë me thinja, flokë të brishtë, flokë të thatë, flok&eum...
Disponueshmëria:

1500Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Color me Vaj Argani

0nga 5
(0)
 • Shampo Color me Vaj Argani -Mbulon thinjat 100%. -Largon thinjat në pak minuta. -E lehtë në përdorim, si shampo e zakonshme. -Pas përdorimit preferohet të përdor...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Bishtit te Kalit

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Bishtit te KalitHorse Tail ShampooShampo me ekstraktet e bimes se Bishtit te Kalit,per forcimin e flokeve te dobetTrajtim Special per Floket dhe SkalpinKujdes Intensi...
Disponueshmëria:

500Në Stok

900 L Shto në shportë

Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale. Floku skalpi dhe lekura e bebeve dhe femijeve do te jet e bute si mendafshi Arome shume...
Disponueshmëria:

600Në Stok

600 L Shto në shportë

Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale.   Floku skalpi dhe lekura e bebeve dhe femijeve do te jet e bute si mendafshi Arome s...
Disponueshmëria:

600Në Stok

600 L Shto në shportë

Shampo Phenomenal 3 ne 1 per Femije dhe Bebe

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe  3 ne 1 Shampo – Conditioner – Body Wash Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale. Floku, skalpi, lekura e bebeve dhe fe...
Disponueshmëria:

500Në Stok

600 L Shto në shportë

Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije

0nga 5
(0)
 • Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije Permban ingredient aktiv te cilet pastrojne teresisht dhe bute flokun. Ne rast kontakti ne sy nuk shkakton acarime ose djegje si pasoj e ekstraktit te k...
Disponueshmëria:

152Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela Ekstrakti i Vajit te Ullirit eshte Kujdesi intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet t...
Disponueshmëria:

200Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth Kjo shampo me permbajtjen e agjnteve aktiv ju ndihmon te kontrolloni dhe reduktoni zbokthin e formuar Keshillohet te perdoret rregullisht ...
Disponueshmëria:

125Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate Kujdes intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Pe...
Disponueshmëria:

150Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem Performanca e nje shampo per te patur pastrim shkelqim dhe butesi vjen si pasoj e shteses se ekstraktit te kamomilit, i cili ruan nje ...
Disponueshmëria:

150Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Minoxidil Shampoo

0nga 5
(0)
 • Shampo Terapeutike per Lehtesimin apo qetesimin e Skalpit te Acaruar, Zbokthit dhe Psoriasis. Per te gjitha llojet e Flokeve. Minoxidil Shampoo Sasia 210ml...
Disponueshmëria:

0Në Stok

700 L Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Faren e Zeze

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Fares se Zeze Arabe (Black Cumin) Ushqen, Zbut dhe Forcon Floket Për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

900 L Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Vaj Ulliri

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Ullirit për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml...
Disponueshmëria:

0Në Stok

900 L Shto në shportë

Shampo me Vaj Argani Skin Doctor

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Shampo me Vaj Argani u krijua për të trajtuar dhe të mbrojë flokët tuaj nga këto efekte të dëmshme. Kjo shampo përmban vaj Argani i cili eshte...
Disponueshmëria:

0Në Stok

700 L Shto në shportë