Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë me Kakao, Qumësht Blete, Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina

0nga 5
(0)
 • Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë Pastë me Kakao, Jelly Royal (Qumësht Blete), Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina Një përzierje speciale bimore që p&e...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmez Kharnubi (Çiçibanoz)

0nga 5
(0)
 •   Kharnub (Anglisht:Carob), i njohur si Ceratonia siliqua L., bën pjesë në listën e frutave më të vjetër. Ky frut ka emra të ndryshëm si kharnub, Ca...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina

0nga 5
(0)
 • Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina Njihuni me Pastën tonë Organike të formuluar posaçërisht për fëmijë! E bë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmez Rrushi

0nga 5
(0)
 • Për çfarë përdoret pekmezi apo ekstrakti i rrushit? Ekstrakt i rrushit ·Ekstrakti i rrushit është një ushqim mbrojtës për shëndetin. &middo...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Fikut

0nga 5
(0)
 • Pekmezi apo ekstrakti i Fikut Fiku është një frut shumë i ushqyeshëm me vitamina dhe minerale të pafundme, është shtypur në të ftohtë, pra pulp&...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Molles

0nga 5
(0)
 • Ekstrakti apo pekmezi i mollës  Pekmezi apo ekstrakti i mollës përftohet nga trashja e frutit të mollës në vakum si dhe nuk përmban asnjë trashës sht...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Manit te Zi

0nga 5
(0)
 • Çfarë është ekstrakti apo pekmezi i manit të zi? Pekmezi i manit të zi përmban nivele të larta të vitaminës C, Përmban vitaminë A dhe be...
Disponueshmëria:

10Në Stok

800 L Shto në shportë

Lepares Scalp & Hair Repair Shampo

0nga 5
(0)
 • LEPARES Shampo Argani për kujdesin e Skalpit dhe riparimin e flokëve te demtuar Multivitamina (biotina, A, E, F) dhe keratina në përmbajtjen e saj riparojnë flokët e d&e...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

LEPARES Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit

0nga 5
(0)
 • Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit Per te gjitha llojet e flokeve Jepini fund flokëve të thatë, të pajetë dhe të derdhur me vajin e kujdesit të...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Kapsula Vitex Agnus-Castus

0nga 5
(0)
 • Vitex agnus-castus, i njohur gjithashtu si Vitex ose Chasteberry, është një bimë që ka shumë dobi potenciale për shëndetin. Këtu janë disa prej dobeve...
Disponueshmëria:

150Në Stok

2,000 L Shto në shportë

LEPARES Tonik kundër rënjes së flokëve

0nga 5
(0)
 • TONIK KUNDËR RËNJES SË FLOKËVE Tonik i përzier me rozmarinë dhe kafeinë Falë ekstraktit të rozmarinës dhe kafeinës që përmban, kujdes...
Disponueshmëria:

25Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Kapsulat me Spiruline

0nga 5
(0)
 • Vlerat e Spirulinës:   1. E pasur me Nutrientë: Spirulina është shumë e pasur me proteina, vitaminë B12, hekur, kalcium, dhe acid folik. Kjo e bën një bu...
Disponueshmëria:

10Në Stok

2,200 L Shto në shportë

Kapsulat me Fara Chia

0nga 5
(0)
 • Kapsulat me Fara Chia 90 Kapsula 400mg PËRFITIMET KRYESORE TË FARAVE CHIA – Ndihmon trupin të luftojë inflamacionin. – Fibra e tretshme dhe e patretshme në fara...
Disponueshmëria:

10Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Kapsulat Xhelatinore Phenomenal 3+1 Dhurate

0nga 5
(0)
 • 1. Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vaj te Farave te Rrushit nga Produkte Natyrale Suporton shendetin e zemres dhe qarkullimin e gjakut si dhe Collagenin dhe metabolizmin e trupit.Kapsula 500mg Ky...
Disponueshmëria:

50Në Stok

3,600 L Shto në shportë

Pastë dhëmbësh - Dentifricio - me OLIVUM

0nga 5
(0)
 • Pastë dhëmbësh e butë me veprim natyral, me OLIVUM®. Pasta e dhëmbëve me OLIVUM®, me ekstraktet e gjetheve të ullirit, pastron butësisht, dezinfekton d...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Olife - Shpëlarës dhe Qetësues për Gojën

0nga 5
(0)
 • Shpëlarës goje me bazë OLIVUM®, pa alkool. Shpëlarës goje qetësues, pa alkool siguron higjienën e duhur orale, për përdorim të përditshë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Suplementi Olife 1L - 3+1 Dhurate

0nga 5
(0)
 • Ekstrakt i lëngshëm i Gjetheve të Ullirit dhe Luleve Calendula 3+1 Falas Olife është një antioksidues i fuqishëm që lufton radikalet e lira. Kryen akt...
Disponueshmëria:

110Në Stok

11,100 L 14,800 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Eukaliptit 10 ml

0nga 5
(0)
 •   Disa prej vlerave më të mira shëndetësore të eukaliptit përfshijnë: përmirësimin e sistemit të frymëmarrjes, forcimin e imunitetit, uljen...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Pishes 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji esencial i pishës ka shumë dobi dhe efekte të vecanta për shëndetin dhe mirëqenien e trupit 1. Antioksidant: parandalon dëmtimin e qelizave nga radikalet e lir...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Karafilit 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji i Esencial i Karafilit është një vaj që prodhohet nga lulet e Karafilit duke i distiluar ato. Ky vaj ka një aromë të fortë dhe të pikantë, ë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,300 L Shto në shportë