Sapun

Laser White Sapun me Ekstraktin e Kafese

0nga 5
(0)
  • Sapuni Laser White me Ekstraktin e Kafese dhe Glicerine Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdeku...
Disponueshmëria:

0Në Stok

400 L Shto në shportë

Sapun Phenomenal me Mix Vajrash

0nga 5
(0)
  • SAPUN 100% NATYRAL ME PERZIRJE VAJRASH Perbersit Vaj dafine,vaj fare e zeze,vaj farave te pambukut,vaj ulliri,vaj palme edhe vaj arre kokosi. Firma "FENOMENAL" me produktet e veta natyrale,prodhimet...
Disponueshmëria:

0Në Stok

400 L Shto në shportë

Sapuni me Kolagjen dhe Ekstrakt Kermilli

0nga 5
(0)
  • Sapuni me Kolagjen dhe Ekstrakt Kermilli: Ndihmon me butesi ne heqjen e qelizave te vdekura te lekures. Ekstrakti i kermillit qe permban sapuni eshte i shqkelqyer pasi mundeson rikthimin e lekures n...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë