YC Sapun Gold Caviar me Kolagen

SKU: PROD-16673
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

400 L

Përshkrim

YC Sapun Gold Caviar me Kolagen

Është riaprues i lëkurës dhe anti-rrudhë.

Sapun special i pasuruar me pluhërin e artë dhe i përzier me ekstrakte herbale, të cilat rigjallërojnë dhe mirëmbajnë me një elasticitet natyral lëkurën tuaj.

Ndihmon në rigjenerimin e qelizave të lëkurës, anti rrudhë dhe e bën lëkurën tuaj të fortë dhe të re.

Sasia 100 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5