Caj Matcha Detox

SKU: PROD-18264
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Përse duhet të përdorim Cajin Matcha Detox?   Toksinat grumbullohen në trup nga ajri që thithim në jetën e përditëshme, nga uji që pimë, nga ushqimet e përpunuara që konsumojmë dhe nga shumë element të jetës urbane.   Toksinat që mblidhen në trup nëse nuk largohen, janë shenjë parlajmëruese për shumë sëmundje.   Për këtë arsye është shumë e ...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

1,500 L

Përshkrim

Përse duhet të përdorim Cajin Matcha Detox?
 
Toksinat grumbullohen në trup nga ajri që thithim në jetën e përditëshme, nga uji që pimë, nga ushqimet e përpunuara që konsumojmë dhe nga shumë element të jetës urbane.
 
Toksinat që mblidhen në trup nëse nuk largohen, janë shenjë parlajmëruese për shumë sëmundje.
 
Për këtë arsye është shumë e rëndësishme të detoksifikoni trupin tuaj në intervale të rregullta në menyrë që trupi te humbasë peshë në mënyrë positive si dhe të pastrohen mëlcia dhe veshkat nga toksinat e akumuluara.
 
Formula speciale natyrale dhe e pastër e cajit është shumë e ndryshme nga të tjerët.
 
Produkt 100% Natyral
 
Përmbajtja e lartë e chlorophyll tek caji matcha, detoksifikon gjakun në trup, dhe në të njëjtën kohë, vecoritë e detoksifikimit nga caji matcha janë 5 herë më të mëdha se cajrat e tjerë jeshil.
 
Përmbajtja: Matcha, Angjinare, Luleradhiqe (Dandilon), Gjemba, Hithra, Mate, Majdanoz
 
Përdorimi: Një bustinë caj vendoset ne nje filxhan ose gotë me ujë te nxehtë ose të ftohtë sipas dëshirës dhe konsumohet në mëngjes esëll.
 
Këshillë: Për të rritur efektet positive mund të shtrydhni gjysëm kokrre limoni në caj.
 
Paketimi: Përmban 30 bustina
Pesha 140 gr
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5