Fit & Detox Time + Vaj Organik Bajame Dhurate

SKU: PROD-20130
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

3,000 L

Përshkrim

1- FitTime Slimming

 

Ndihmon në djegien e dhjamit me përmbajtjene tij të vecantë, ndërkohë ju mundëson të jeni energjik pasi përmban ginseng dhe fara chia.

 

Me L-Carnitine ose L-karnitina, e cila ndihmon trupin të prodhojë energji.

 

L-karnitina është e rëndësishme për funksionin e zemrës dhe trurit, lëvizjen e muskujve dhe shumë procese të tjera të trupit.

 

Përbërja Kryesore: L-karnitinë, Fletë Mate, Farë Liri, Bar Urie, Farë Chia, Matcha, Gjethe Hithre, Xhinseng, Rozmarinë, Xhinko Biloba

 

Përdorimi: 1 bustinë në ditë të përzihet me kos dhe të konsumohet 2 orë pas vakit të drekës ose darkës.

 

Kujdes: Nuk rekomandohet për grate shtatzëna apo ato që janë në gji dhënie, si dhe për fëmijet nën moshën 9 vjec.

 

Paketimi: Përmban 30 bustina

Pesha 140 gr

 

 

2- Matcha Detox

 

Përse duhet të përdorim Cajin Matcha Detox?

 

Toksinat grumbullohen në trup nga ajri që thithim në jetën e përditëshme, nga uji që pimë, nga ushqimet e përpunuara që konsumojmë dhe nga shumë element të jetës urbane.

 

Toksinat që mblidhen në trup nëse nuk largohen, janë shenjë parlajmëruese për shumë sëmundje.

 

Për këtë arsye është shumë e rëndësishme të detoksifikoni trupin tuaj në intervale të rregullta në menyrë që trupi te humbasë peshë në mënyrë positive si dhe të pastrohen mëlcia dhe veshkat nga toksinat e akumuluara.

 

Formula speciale natyrale dhe e pastër e cajit është shumë e ndryshme nga të tjerët.

 

Produkt 100% Natyral

 

Përmbajtja e lartë e chlorophyll tek caji matcha, detoksifikon gjakun në trup, dhe në të njëjtën kohë, vecoritë e detoksifikimit nga caji matcha janë 5 herë më të mëdha se cajrat e tjerë jeshil.

 

Përmbajtja: Matcha, Angjinare, Luleradhiqe (Dandilon), Gjemba, Hithra, Mate, Majdanoz

 

Përdorimi: Një bustinë caj vendoset ne nje filxhan ose gotë me ujë te nxehtë ose të ftohtë sipas dëshirës dhe konsumohet në mëngjes esëll.

 

Këshillë: Për të rritur efektet positive mund të shtrydhni gjysëm kokrre limoni në caj.

 

Paketimi: Përmban 30 bustina

Pesha 140 gr

 

 

 

3-    Vaji PN Organik i Bajamaes se Embel 30 ml

Zbuloni Dobite dhe Permbajtjen e Vecante te Vajit PN Organik te Bajames se Embel

• Vaj i bajames së ëmbël është i dobishëm për përkujdesjen e përgjithme ndaj lëkurës për shkak se ai përmban vitamina dhe acide esenciale të ngopura.

Përmbajtja:

• Acide yndyroze ku ndër më të rëndëishmet është acidi oleik, linoleik, lëndë xhelatine dhe proteina.

• Lëndë sheqeri dhe kripëra metali Mg, A, K, P, Ca.

• Vitamina A, B, E. Vetem per

Përdorim te jashtëm:

01- Për përkujdesin ndaj flokëve: Shërben si një ushqyes i përgjithshëm për flokët e dobët.

02- Për zbokthin, për plagët e skalpit të kokës dhe thyrjen e flokëve.

03- Zbut lëkurën, sidmoos në rast djegjesh.

04- Qetëson kruajtjet në disa sëmundje të lëkurës dhe ekzemën.

05- Ndihmon për qetësimin e dhembjeve të veshit të mesëm dhe rigjeneron mbulesën e daulles së veshit.

06- Përdoret për mjekimin e lungave të thata. Acidi linoleik që bën pjesë në grupin e Omega 6 të acideve esenciale të yndyrshme.

07- Për majasëllin: Përzihet vaji i bajames së ëmbël me një vezë dhe vendoset mbi majasëll.

Sasia 30 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5