Profesionale

Orchid Krem për Quka, Nishane dhe Njolla të errta

0nga 5
(0)
  • Ky krem përmban ekstrakte bimore natyrale aktive të cilat depërtojnë në shtresat e lekurës për të arritur në melanocite ( qeliza pigmenti ) për të...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem Dite me Caj Jeshil

0nga 5
(0)
  • Orchid Professional Day Cream with Sea Weeds ka nje perberje unike te bute e te pasur, e cila deporton ne lekure duke mos lene gjurme yndyrne pas perdorimit. Caj Jeshil redukton rrudhat dhe mbron epi...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Aloe Vera Xhel 99%

0nga 5
(0)
  • Aloe Vera Xhel nga Produkte Natyrale Me permbajtje 99% bimore nga xheli i Bimes Aloe Rigjenerues shume i mire dhe efikas per lekuren e demtuar nga dielli Redukton yndyren dhe acnet ne fytyre dhe trup ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Coco Carbon Laser White

0nga 5
(0)
  • Laser White, Pluhur per pastrimin e Dhembeve me Qymyrin e drurit te Bambuse nga Produkte Natyrale 1. Zbardh Dhembet 2. Parandalon Aromen e Keqe te Gojes 3. Parandalon rritjen e bakterjeve te demshme n...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

QUMESHT BLETE

0nga 5
(0)
  • Ç’është xhelatina mbretërore? Ai është një lëng i bardhë me vlera të larta ushqyese, që del nga gjendrat e faringut ( fytit), nga koka e bletave të vogla punëtore për ushqyerjen e la...
Disponueshmëria:

0Në Stok

5,000 L Shto në shportë