Profesionale

Bjonde Ulli e Akullt Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi:11.11   Ngjyra:Ice Olive Blond - Bjonde Ulli e Akullt ...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Trëndafili i Artë Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi:8.66   Ngjyra:Golden Rose - Trëndafili i Artë Fo...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Ulli Intensiv Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional   Kodi:7.8   Ngjyra:Intense Olive - Ulli Intensiv Forcon flokun kunder thyerjeve Tone ngj...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Metalike Intense Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi:7.21   Ngjyra:Intense Metallic - Metalike Intense Forcon f...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Kafe e Lehtë Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional me Bazë Bimore   Kodi: 5.0   Ngjyra:Light Brown - Kafe e Leht&eum...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Kafe Qelibar Nitro Canada Cinema Professional Hair Color System

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Cinema Professional Hair Colagen Pro Hair Color System Produkt Profesional   Kodi: 5.10   Ngjyra:Kehraman Brown - Kafe Qelibar Forcon flokun kunder thyerjeve Tone n...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije

0nga 5
(0)
 • Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije Permban ingredient aktiv te cilet pastrojne teresisht dhe bute flokun. Ne rast kontakti ne sy nuk shkakton acarime ose djegje si pasoj e ekstraktit te k...
Disponueshmëria:

152Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela Ekstrakti i Vajit te Ullirit eshte Kujdesi intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet t...
Disponueshmëria:

200Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth Kjo shampo me permbajtjen e agjnteve aktiv ju ndihmon te kontrolloni dhe reduktoni zbokthin e formuar Keshillohet te perdoret rregullisht ...
Disponueshmëria:

125Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate Kujdes intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Pe...
Disponueshmëria:

150Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem Performanca e nje shampo per te patur pastrim shkelqim dhe butesi vjen si pasoj e shteses se ekstraktit te kamomilit, i cili ruan nje ...
Disponueshmëria:

150Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Bio Argan Italia 100 ml

0nga 5
(0)
 • Kjo linjë është biologjikisht e certifikuar nga BIOCERTITALIA, ICEA "ECO BIO COSMETICS" Dhe ka stampën ne paketim. Një vaj i pa përpunuar dhe ekstra i virgjër. Cil...
Disponueshmëria:

0Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem Anti Acne

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Anti-Acne Cream (Krem Orkid Kundër Puçrrave) Ky krem përmban ekstrakte bimore efektive në eliminimin e plagëve të puçrrave dhe në ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem Zbardhues për Kofshë

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Whitening Cream for Thighs (Krem Orkid Zbardhues për Kofshë) Ph - Neutral Orchid Whitening Cream for Thighs (Krem Orkid Zbardhues për Kofshë) dallohet p&...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Breast Firming Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Breast firming Cream (Krem Orkid për forcimin e gjoksit) Natyral 100 % Orchid Professional Breast firming Cream përmban substanca natyrale bimore efektive n&e...
Disponueshmëria:

50Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Hair Treatment Cream

0nga 5
(0)
 • Krem për flokët me Keratine dhe vaj Argani, është hidratuese ushqyese dhe zbutes shume i mire per flokët.I jep flokut shkelqim edhe ruan vitalitetin natyral te flokut tuaj. I përshtatshem per t...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

PASTE ME MISVAK

0nga 5
(0)
 • Përmban ekstrakte të misvakut. Pastë dhëmbësh për dhembe të ndjeshëm. Pastron dhembet nga kariesi. Përmban komponentë antibakteriale. Gjithashtu përmban edhe vitaminë B6. Kjo është një ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

400 L Shto në shportë

Serumi i Arte Orchid

0nga 5
(0)
 • Golden Serum Orchid - Produkt Profesional I pasur me Vitamine B5 dhe Golden Micro-Reflectors (Grimca Ari), kjo formule speciale stimulon rilindjen e qelizave te reja te lekures si dhe ndihmon ne perm...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,000 L Shto në shportë

Kremi i Nates Orchid me Kaviar

0nga 5
(0)
 • Nje prekje e bute nga ky krem ndikon ne menyre te shpejt te rigjenerimit te lekures dhe ne menyre inteligjente shenjestron vijat e lekures, rrudhat, pikat e moshes Ne saj te pasurimit qe ka, kremi shk...
Disponueshmëria:

100Në Stok

3,000 L Shto në shportë

Orchid Krem me Vaj Farash Rrushi

0nga 5
(0)
 • Orchid Oily Day Cream (Krem dite vajor Orkid) Me vaj farash rrushi Për lëkurë të thatë Ph neutral Orchid Oily Day Cream ka një përbërje unike të pasur me v...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë