Mjalt

Baby Spoon Honey

0nga 5
(0)
 • Lugët me mjalte per bebe janë një produkt i krijuar për fëmijë! Çdo paketë ka dymbëdhjetë lugë mjaltë natyral të përzier me shijet e preferuara të fëmijëve. Banania e pasur me kalium,...
Disponueshmëria:

50Në Stok

600 L Shto në shportë

Mjalte Propolis me luge

0nga 5
(0)
 • Propolisi është një material rrëshirë i prodhuar për të vulosur dhe mbrojtur kosheren dhe riparuar huallin e mjaltit. Pa Propolisin e bletës, kosheret mund të jenë të ndjeshme ndaj viruseve...
Disponueshmëria:

50Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Mjalti i gjembacit te gomari

0nga 5
(0)
 • Mjalti i gjembacit te gomarit:Ky mjalte eshte i prodhuar nga nje shumllojshmeri gjembacesh nga te cilet bletet mbledhin nektarin gjate periudhes se veres.Mund te varioje nga ngjyra e lehte ne ngjyre q...
Disponueshmëria:

20Në Stok

3,500 L Shto në shportë

Mjalte i Fares se Zeze

0nga 5
(0)
 • Mjalti i fares se zeze;Ky mjalte eshte nje fuqi e shijes dhe dobive te forta te shendetit. Ka nje ngjyre qelibari te erret dhe shije te forte paksa te hidhur per shkak te pranise se farave te nigella ...
Disponueshmëria:

20Në Stok

3,500 L Shto në shportë

Mjalte i Mantelit te Grave

0nga 5
(0)
 • Mjalti “Mantelit te grave” ndryshe Chaste Vitex,ofron nje shije unike paksa te piperosur.Ka ngjyre tipike te lehte qelibari dhe ka nje arome lulesh me nje nuance erezash.Ky mjalte eshte mb...
Disponueshmëria:

10Në Stok

3,500 L Shto në shportë

Propolis Blete Phenomenal 70Gr

0nga 5
(0)
 • Propolis Phenomenal 70Gr 100% Natyral  Efekte qetesuese per traktin e frymarjes si dhe ndihmon ne eleminimin e eres se keqe te gojes.   Vlerat e Propolisit Për Shëndetin Antib...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,300 L Shto në shportë

DR. TAJ - PRO HONEY PLUS

0nga 5
(0)
 •   DR. TAJ PRO HONEY PLUS Shijoni bukurinë natyrore përmes ëmbëlsisë së mjaltit! Mjalti i bardhë Dr. Taj   Mjalti Dr. Taj ka avantazhe jetike shum&eum...
Disponueshmëria:

55Në Stok

5,000 L Shto në shportë

MJALTË GINSENG ME MIKS BIMESH NATYRALE 43 gr

0nga 5
(0)
 • MJALTI QË I JEP FUQI SEKSUALE MESHKUJVE DHE FEMRAVE Përfitimet e pastës seksuale për burrat dhe gratë Ndihmon burrat dhe gratë të rrisin energjinë seksu...
Disponueshmëria:

500Në Stok

800 L Shto në shportë

MJALTË GINSENG ME MIKS BIMESH NATYRALE 240 gr

0nga 5
(0)
 • MJALTI QË I JEP FUQI SEKSUALE MESHKUJVE DHE FEMRAVE Përfitimet e pastës seksuale për burrat dhe gratë Ndihmon burrat dhe gratë të rrisin energjinë seksuale N...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,500 L Shto në shportë

MJALTË ME MIKS BIMESH NATYRALE 450 gr

0nga 5
(0)
 • SNM MERKEZ EFENDI RUAJMË TË GJALLË TRASHËGIMINË DHE KULTURËN OSMANE PREJ 500 VITESH! MJALTË I PËRZIER ME MIKS ERËZASH NATYRALE Përzierje me 41 bim&...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

MJALTË ME MIKS BIMESH NATYRALE 950 gr

0nga 5
(0)
 • SNM MERKEZ EFENDI RUAJMË TË GJALLË TRASHËGIMINË DHE KULTURËN OSMANE PREJ 500 VITESH! MJALTË I PËRZIER ME MIKS ERËZASH NATYRALE Përzierje me 41 bim&...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,500 L Shto në shportë

PN Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë

0nga 5
(0)
 •     PN Black Seed Honey, Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë, është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zb...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Mjalti Shtatë Shërimet

0nga 5
(0)
 • Mjalti Shtatë Shërimet SHERIMET PROFETIKE: Disa nga dobite: Forcon imunitetin e trupit. Kuron semundjen e syrit dhe hasedit. Ruan melcine dhe sorren e trashe nga kanceri, Ndihmon ne kur...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,700 L Shto në shportë

Royal Honey Mix

0nga 5
(0)
 • MJALT MRETËROR Mjalt sidri me qumësht blete, xhinseng, esencë dhe feta xhenxhefili te freskëta. Shtimi i fetave dhe esencës së xhenxhefilit në mjaltin mbretër...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Propolis Honey

0nga 5
(0)
 • Zgjidh shumë probleme të brendshme. Mjalt shumë i mire për ata që vuajnë nga azma. Heq inflamacionet ne ezofag. Ndihmon për të trajtuar stomakun dhe ul&cce...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Royal Honey Per Vitalitet

0nga 5
(0)
 • MJALTI MBRETËROR Per Vitalitet Mjalt sidri-qumesht blete-polen-për një memorie të fortë dhe aktive,energji dhe aftësi kreative Mjalt natyral i pasur me vitamina,ami...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Royal Honey - Per Femra

0nga 5
(0)
 • Mjalt Mbreteror nga poleni i palmave, ka nje perqindje te larte te qumeshtit te bletes, ekstrakte te sherebeles dhe ekstrakte te livandos. Ky mjalt duhet te perdoret vetem nga femrat, pasi permban el...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Mjalt Sidri me Qumësht Blete dhe Ginseng Korean

0nga 5
(0)
 • Royal Honey MJALT SIDRI ME QUMËSHT BLETE DHE GINSENG KOREAN Pema e sidrit gjendet ne vendet aziatike si Jemen , Arabi Saudite , shtetet e gadishullit arabik, gjithashtu egziston dhe në Siri...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Mjalte Sidri

0nga 5
(0)
 • Natural Pure Sider Honey Mjalti i Sidrit forcon trupin, E ruan dukjen e tij rinore, E stimulon mëlcinë dhe zemrën, E ushqen zemrën me energji tepër të domosdoshme dhe...
Disponueshmëria:

0Në Stok

4,000 L Shto në shportë