Parfume

Deodorant

0nga 5
(0)
 • Doedoranti perdoret si antidjers dhe parfum per trupin, nga markat e parfumet orgjinale....
Disponueshmëria:

50Në Stok

800 L Shto në shportë

GOLDEN OUD

0nga 5
(0)
 • GOLDEN OUD, AROMA PERFEKTE PËR TË DASHURUARIT PAS OUD.Aroma hapet me mjedër dhe geranium duke i lënë vendin më pas shafranit, trëndafilit dhe jaseminit dhe duke çliruar aromën magjepsëse të...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

ROYAL OUD

0nga 5
(0)
 • ROYAL OUD eau de parfume 100ml.Aroma sjell nje kombinim te embel te oud-it dhe kakaos. Ndihen dhe shperndahen bukur notat pikante te piperit roze dhe aroma freskuese e vaniljes dhe limonit jeshil duke...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

ISLAMBUL

0nga 5
(0)
 • ISLAMBUL eau de parfume 100ml.Aroma pikante e erzave te orientit bashkuar me notat e embla te luleve te kumbulles qe shkrihen me miskun dhe trendafilat. Aroma e forte e amberit zbutet me notat e pudre...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

SULTANI OUD

0nga 5
(0)
 • SULTANI OUD eau de parfume 100ml.Oudi i zgjedhur i nje sulltani. Trendafili bullgarian dhe shafrani shkrihen embel me oud-in duke krijuar nje perberje shume elegante. Patchouli nga ana tjeter bashke m...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

BLACK OUD

0nga 5
(0)
 • BLACK OUD eau de parfume 100ml.Aroma qe dergon imagjinaten tuaj drejt orientit. Nje parfum me nota te zgjedhura me kujdes qe perfshijne trendafilin, kuminin dhe oudin e tymosur, duke u hapur me pas me...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

FATIH SULTAN

0nga 5
(0)
 • FATIH SULTAN eau de parfume 100ml.Aroma e një sulltani! Një aromë e ëmbël me mollë dhe bergamot, me një prekje drusore, misk, trëndafil damasken, tulipanë turk dhe qelibar.Vjen për ju vetëm...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

SULTANA

0nga 5
(0)
 • SULTANA eau de parfume 100ml.Aroma hapet me notat e portokallit të hidhët dhe qitro duke u shkrirë më pas me aromën e zymbylave, jaseminit dhe trëndafilave. Sultana mbyllet me notat e Amberit dh...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

HAREM AL SULTAN

0nga 5
(0)
 • HAREM AL SULTAN eau de parfume 100ml.Aroma orientale e ngrohtë me lule të bardha jasemini dhe erëza të ëmbla të ngrohta.Produkte Natyrale sjell për ju linjën e parfumeve Rosehane.Një linjë e...
Disponueshmëria:

20Në Stok

4,000 L Shto në shportë

Parfume Vajore Rroll 3&6 ml

0nga 5
(0)
 • PARFUME ME RROLLON AROMA QE ZGJASIN...
Disponueshmëria:

500Në Stok

300 L Shto në shportë

Parfume me Mbushje

0nga 5
(0)
 • PARFUME ME MBUSHJE TE MARKAVE ME TE NJOHURA EUROPIANE DHE ARABE,PARFUME TE CILESISE SE PARE,AROMA QE MBAJNE GJATE....
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë