Sapun me Vaj Argani

SKU: PROD-16668
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

300 L

Përshkrim

Sapun me Vaj Argani

Sapuni përmban vaj të pastër të bimës Argan nga Maroku i cili është një nga sekretet më të lashtë të bukurisë.

Ky sapun është jashtëzakonisht i dobishëm në riparimin dhe rimbushjen e lëkurës dhe rikthimin e shkëlqimit natyral të saj.

Sapuni i arganit është i pasur me qeliza hidratuese për lëkurën të cilat ndihmojnë në riparimin e plagëve ekzistuese të formuara për shkak të puçrrave dhe parandalimin e plakjes së lëkurës.

Sasia 100 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5