Touch Me Sapun me Kaviar

SKU: PROD-16672
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

400 L

Përshkrim

Touch Me Sapun me Kaviar

Sapuni me ekstraktin e Kaviar-it përmban një formulë speciale, e cila kombinohet me ekstrakte natyrale.

Ka efekte speciale në eleminimin e akneve dhe puçrave me qelb.

Në fytyrën dhe trupin tuaj do të reduktohen të gjitha llojet e akneve, rrudhave, pikave të zbehta dhe pikave të zeza.

Lëkura juaj do të bëhet më e bukur, më e bardhë dhe do të duket më e bukur pas përdorimit.

Sapuni me ekstraktin e Kaviar-it redukton aknet dhe puçrat duke e bëre lëkurën tuaj më të bukur.

Sapuni me ekstraktin e Kaviar-it është një inovacion i ditëve të sotme, i cili kujdeset për bukurinë dhe trajton aknet, është i kombinuar me kaviar, kollagen dhe vitaminën E, ndihmon në reduktimin e problemeve të lëkurës, zbut lëkurën dhe i jep asaj një ushqim dhe lagështi në maksimum duke e ukuruar.

Sasia 100 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5