Touch Me Sapun Anti Akne me Qumesht dhe Mjalet

SKU: PROD-16700
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

300 L

Përshkrim

Touch Me Sapun Anti Akne me Qumesht dhe Mjalet

Sapuni kundër akneve me qumësht dhe mjalt natyral, është një kombinim i ekstrakteve natyrale ka efekte speciale për eleminimin efektiv të akneve dhe puçrave me qelb.

Largon të gjitha llojet e akneve në fytyrën tuaj dhe redukton rrudhat, pikat e zbehta dhe pikat e errëta në trupin tuaj.

Lëkura juaj bëhet më e shëndetëshme e bardhe dhe duket më e bukur.

Qumështi dhe mjalti: punojnë së bashku për të hidratuar, rikthyer balancën natyrale të lagështisë lëkures tuaj, për butësinë dhe një aparencë rezatuese.

Sasia 135 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5