Black Daimond & Bamboo Charcoal Soap

SKU: PROD-16759
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

400 L

Përshkrim

Black Daimond ose Sapuni me Ekstraktet e Qymyrit te Drurit te Bambuse Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures Ekstraktet e Qymyrit te Drurit te Bambuse jane nje trajtim natyral dhe efektiv kunder Akneve Sapuni me Qymyrin e Bambuse vepron deri ne thellesi te poreve te qeseve te syve (posht syve) duke pastruar ne menyren e duhur papastertite, si rezultat ju do te keni nje fytyre qe duket me e re. Trajton Ekzemen, Psoriasis dhe lekuren e plasaritur dhe te thare Nuk eshte vetem Antibakterial por edhe antiviral dha antimikrobal Kur perdoret ne dush ose vaske, krijon nje efekt relaksues pranvere

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5