Sapun me Qumesht Gomarice

SKU: PROD-20140
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

300 L

Përshkrim

Sapuni special me qumeshtin e gomarices eshte i pasur me vitaminat A, B, B1, B2, C, E.

Ndihmon ne largimin e rrudhave te fytyres, e ben lekuren e bute si dhe mban lageshtine natyrale ne lekuren tuaj.

Do ta ndieni dhe shikoni lekuren tuaj me te bute, te lemuar, shkelqyese dhe rinore.

Largon rrudhat, forcon lekuren, si dhe rrit lageshtine e saj

Efektiv ne largimin e njollave nga dielli

Eshte nje kure natyrale per alergjite e lekures

Ndihmon ne trajtimin e akneve, pikave te zeza dhe njollave

Ka agjent antioksidues

Ndihmon per nje lekure rinore

 135 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5