Royal Honey - Per Femra

SKU: PROD-16618
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Mjalt Mbreteror nga poleni i palmave, ka nje perqindje te larte te qumeshtit te bletes, ekstrakte te sherebeles dhe ekstrakte te livandos.

Ky mjalt duhet te perdoret vetem nga femrat, pasi permban element te cilet i ndohmojne ato ne menyre efektive dhe te drejte per drejte.

Dobite:

  • Kontrollon hormonet, vecanerisht gjate fazes se menopauzes.
  • Zvogelon Djersitjen.
  • Rregullon qarkullimin e gjakut gjat ciklit menstrual.
  • Permison gjendjen shpirterore ( Humorin ) gjat ciklit menstrual.
  • Pastron mitren dhe e mbron ate nga inflamacionet. - Eshte kunder anemis dhe i jep trupit tuaj vitalitet.

Sasia 175 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5