PN Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë

SKU: PROD-20134
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

 

 

PN Black Seed Honey, Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë, është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zbulohen qartë.

Produkt Organik i firmës Produkte Natyrale

Mjalti prodhohet nga bletët prej nektarit (luleve) të farave të bimës Nigella, pa e përzier me pluhurin e saj.

Mjalti i pastërt natyral ekstarktohet prej bletëve nga lulja e Qimnonit të zi, i pastër nga pluhuri i Qimnonit të zi.

Ai përmban të gjitha cilësitë e mira të Qimnonit të zi (Nigella Sativa). Cilësia më e lartë e mjaltit nga lulja e farës së zezë.

Dobitë nga Mjalti i Farave të Zeza: Problemet e kollitjes, Forcon zemrën, Pastron gjakun, Stimulon mëlqinë, Pastron e traktin urinar.

Vepron si diuretik, Ndihmon në thyerrjen dhe largimin e gurrëve e sidomos shumë i dobishëm për largimin e gurrëve nga fshikëza e urinës.

Rregullon tensionin e gjakut

Hollon gjakun

Forcon Imunitetin

Brenda 3 diteve Liron edhe pastron zorrët

Kuron në mënyrë perfekte zorrën e trash

Shton potencen

Forocon organet

Forcon dhëmbët dhe kuron mishin e tyre

Parandalon rënjen e flokëve

I jep ndricim fytyrës

Rrit rrezistencen ndaj virusëve të ndryshëm gjatë katër stinëve

Largon djersitjen e tepërt

Ruan freskin e trurit

Zhvillon funksjonimin e të gjithë sistemit nervor

I pa zëvendësueshëm për asma

Largon gëlbazën

Pastron edhe forocon mushkërit

Rregullon rrahjet e zemres

Forcon muskujt e zemres

Parandalon dhimbjet e trupit sidomos të eshtrave etj…

Sasia 400 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5