Royal Honey Mix

SKU: PROD-16656
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

MJALT MRETËROR

Mjalt sidri me qumësht blete, xhinseng, esencë dhe feta xhenxhefili te freskëta.

Shtimi i fetave dhe esencës së xhenxhefilit në mjaltin mbretëror i shton më tepër dobitë e tij,prej të cilave vecojmë:

• Rrit imunitetin e trupit.

• Stimulon mëlcinë dhe ndihmon në nxjerrjen e lëngjeve të stomakut.

• Stimulon qarkullimin normal të gjakut dhe forcon zemrën

• Stimulues i përgjithshëm dhe shumë i rëndësishëm në aktivitetet sportive

• Luan rol të rëndësishëm në pakësimin e kolesterolit në gjak dhe zgjeron arteriet.

• Zbut kollën, pastron stomakun dhe pakëson aciditetin në stomak

• Paston fytin dhe bronket, sidomos për duhanpirësit.

Sasia 175 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5