YC Sapuni me farën e zezë

SKU: PROD-16674
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Sapuni special me vajin e farës së zezë, është një kombinim i ekstrakteve herbale, të cilat kanë një efiçencë speciale në eleminimin e akneve dhe puçrave. Të gjitha llojet e akneve, puçrave, rrudhave, pikat e zbehta dhe të errëta në fytyrën dhe rupin tuaj do të reduktohen. Bëjeni lëkurën tuaj më të shëndetëshme dhe më të bukur me përdorimin e këtij sapuni. Sasia 130 gr...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

300 L

Përshkrim

Sapuni special me vajin e farës së zezë, është një kombinim i ekstrakteve herbale, të cilat kanë një efiçencë speciale në eleminimin e akneve dhe puçrave.

Të gjitha llojet e akneve, puçrave, rrudhave, pikat e zbehta dhe të errëta në fytyrën dhe rupin tuaj do të reduktohen.

Bëjeni lëkurën tuaj më të shëndetëshme dhe më të bukur me përdorimin e këtij sapuni.

Sasia 130 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5