Mjalti Shtatë Shërimet

SKU: PROD-16718
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,700 L

Përshkrim

Mjalti Shtatë Shërimet

SHERIMET PROFETIKE:

Disa nga dobite: Forcon imunitetin e trupit.

Kuron semundjen e syrit dhe hasedit.

Ruan melcine dhe sorren e trashe nga kanceri,

Ndihmon ne kurimin e kancerit te gjirit,

Ka ndikim pozitiv ne kurimin e azmes dhe te diabetit,

Mbron muret e stomakut,

Mbron zemren dhe arteriet e gjakut dhe ul kolesterolin ne gjak.

Kuron problemet e veshkave.

Ul tensionin,

Kuron lloje te ndryshme kolle,

Kuron anemine.

Kuron raste te veshtiresise se tretjes,

Lufton dobesine trupore sidomos kur krijohet nga stresi.

Lufton viruset dhe ndalon zhvillimin e tyre ne trup.Largon krimbat e barkut,

Hap oreksin si dhe shume semundje te tjera.

Sasia 400 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5