Kremra

Facial Scrub Argan

0nga 5
(0)
 • Scrub argani HAMED SALOON është një trajtim intensiv i fytyrës që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dhuron” një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar. F...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem Fytyre

0nga 5
(0)
 • Krem fytyre per ushqyerjen dhe hidratimin e lekures. Trajton ne menyre intensive lëkurën e thatë. - Kunder rrudhave dhe plakjes se lekures. - Zbut lëkurën e thatë dhe largon acarimet e saj. ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Anti-acne cream

0nga 5
(0)
 • Touch Me! Anti-acne cream redukton dukshëm puçrat ne fytyre dhe plagët e lëkurës. Formula e saj zbardh dhe ushqen lekuren. Ekstrakti i kermillit ka dëshmuar se ka nje efekt special ne lekuren ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Profesional Krem Kunder Strijeve

0nga 5
(0)
 • Krem per heqjen e shenjave nga hapja e lekures Scar & Chaps Removing Cream permban ekstrakt trangulli qe tendos lekuren, ndersa ekstraktet e tjera bimore dhe vajrat natyrale e mbajne lekuren te bu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Scrub Cream

0nga 5
(0)
 • Ndersa lekura juaj kalon proceset e saj natyrale te rigjenerimit, qelizat e vdekura dhe papastertit akumulohen dhe mbulojne shtresat e fresketa te lekures. Scrub Cream zhbllokon poret, largon pikat e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Krem me Vaj Farash Rrushi

0nga 5
(0)
 • Orchid Oily Day Cream (Krem dite vajor Orkid) Me vaj farash rrushi Për lëkurë të thatë Ph neutral Orchid Oily Day Cream ka një përbërje unike të pasur me v...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Krem Anti Solar SPF 60

0nga 5
(0)
 • Orchid Anti-Solair All Day Protection Cream (Krem Orkid ditor mbrojtës kundër diellit) Spf 60 I bardhë Për lëkurë të ndjeshme 50 ml Orchid Anti-Solair All Day Protection Cream ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Orchid Profesional Xhel Dobësimi Profesional

0nga 5
(0)
 • Orchid Profesional Xhel Dobësimi Profesional Sliming Gel ka një formulë unike me përmbajtje ekstraktesh bimore natyrale, shumë efikase në mbajtjen e balancës midis ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Orchid Professional Xhel Kundër Rrudhave të Syve

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Anti-Wrinkles Eye Gel With Vitamin E & A & B5 (Xhel sysh Orkid me vitaminë E, A dhe B5) Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Krem për Quka, Nishane dhe Njolla të errta

0nga 5
(0)
 • Ky krem përmban ekstrakte bimore natyrale aktive të cilat depërtojnë në shtresat e lekurës për të arritur në melanocite ( qeliza pigmenti ) për të...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Night and Care Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Night and Care Cream me ekstrakte nga caji jeshil, ka nje perberje unike te bute e te pasur, e cila deporton ne lekure duke mos lene gjurme yndyrne pas perdorimit. Caj Jeshil redu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem Dite me Caj Jeshil

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Day Cream with Sea Weeds ka nje perberje unike te bute e te pasur, e cila deporton ne lekure duke mos lene gjurme yndyrne pas perdorimit. Caj Jeshil redukton rrudhat dhe mbron epi...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Krem Profesional per fytyre te yndyrshme

0nga 5
(0)
 • Day Cream with Sea Weeds ka nje perberje unike te bute e te pasur, e cila deporton ne lekure duke mos lene gjurme yndyrne pas perdorimit. Formula me barishte deti perthith yndyrnen qe eshte prodhuar...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Krem Dite per Lekure te Thate

0nga 5
(0)
 • Oily Day Cream ka nje perberje unike te pasur me vajra dhe hidratues per nje veprim te menjehershem qe con ne tendosjen dhe zbutjen e lekures. Kombinimi midis vitamines E dhe vajit te farave te rrush...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Krem Profesional Kunder Pucrave ( Acneve )

0nga 5
(0)
 • Orchid Anti-Acne Cream (Krem Orkid Kundër Puçrrave) Ky krem përmban ekstrakte bimore efektive në eliminimin e plagëve të puçrrave dhe në kontrollin e të...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem Struci per Fytyren

0nga 5
(0)
 • Krem me vaj Struci Ky krem eshte i pasur me vaj te paster Struci i cili ushqen dhe hidraton lekuren tuaj. Eshte formuluar ne menyre te tille qe te kete nje qendrueshmeri te gjate hidratues dhe ne men...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem Struci per Sy

0nga 5
(0)
 • Krem Struci per Sy Ky krem është mbuluesë i rrudhave dhe rivitalizues ku redukton linjat e deformuara, rrathët e zinj rreth syrit dhe largon lodhjen e syrit. Mjekuesi i lëkurës, kremi i stru...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Skin Doctor Krem Dobesimi dhe Kunder Celulitit me Ekstrakte Kafe

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Krem Kafe per dopsim me ekstrakt e bimes se kafese. Kremi kafes përdoret për zonat e veçanta të tilla si barkut, krahet, kofshet,vithet etj. Ushqen zonat qe jane for...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Krem per dhimbjet muskulare - Pain Relief

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Pain Relief Cream - Heq dhimbjen e muskujve, ngercet,ndrydhjet, dhe raumatizmen muskulare. Pergatitja e kremit eshte pa yndyrne dhe gjithashtu ka efekt qetesues...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Snake Cream

0nga 5
(0)
 • SNAKE CREAM Kremi me ekstraktin e gjarperit pakeson problemet e lekures si acnet,rrudhat dhe mbron lekuren nga bakterjet. Gjithashtu vitamina E qe permbane ky krem ndihmon ne zbardhjen dhe ne ushqimi...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë