Orchid Krem Profesional Kunder Pucrave ( Acneve )

SKU: PROD-16585
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Orchid Anti-Acne Cream (Krem Orkid Kundër Puçrrave) Ky krem përmban ekstrakte bimore efektive në eliminimin e plagëve të puçrrave dhe në kontrollin e të gjithë llojeve të puçrrave me efiçensë dhe shpejtësi. Ky krem ndihmon në reduktimin e yndyrën së tepërt në lëkurë dhe, me trajtim të vazhdueshëm, e zhvesh atë çdo 3-4 ditë. Kjo i jep lëkurës së dëmtuar gjallëri e veprimtari të qëndrueshme dhe mban poret e lëkurës të hapura pa mbledhur yndyrë dhe papastërti. Përdorimi Pastroheni lëkurën me Orchid Facial Wash Gel (Xhel Orkid për larjen e fytyrës). Lyhuni me Orchid Anti-acne cream (Krem Orkid kundër puçrrave) një herë në ditë në mbrëmje dhe pastrojeni atë me Orchid Sulfur Mud Soap (Sapun Orkid me baltë squfuri) në mëngjes.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5