Kremra

Krem Nate me Vaj Farë Rrushi dhe Vitaminë C

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem Nate me Vaj Farë Rrushi dhe Vitaminë C.   Për një lëkurë të shëndetshme dhe të re. (Krem nate)   Hidratues dhe Ushqyes ...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem me Farat e Shegës

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem me Farat e Shegës, një kujdes natyral për fytyrën dhe lëkuren e qafës, produkt special nga Produkte Natyrale   Krem me Vaj Fara Shege + vitam...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Kremi Zbardhues me Vaj Fara Kajsie per Lekuren e Fytyres dhe Qafes

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Kremi Zbardhues per Lekuren e Fytyres dhe Qafes me Vaj Fara Kajsie    Perdoret si Rigjenerues i lekures dhe e ben ngjyren e lekures te njetrajteshme.   Vonon pl...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem per Floket Kacurela me Vaj Argani

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Krem per Floket Kacurela me Vaj Argani, ushqen Floket, ndihmon ne gjallerimin dhe forcimin e Flokeve te Demtuar. I pademshem per floket e trajtuar me bojra dhe kimikate Sasia 200gr...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem Anti Acne

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Anti-Acne Cream (Krem Orkid Kundër Puçrrave) Ky krem përmban ekstrakte bimore efektive në eliminimin e plagëve të puçrrave dhe në ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Xhel Sysh Rigjallërues

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Revitalizing Eye Gel With Vitamin E (Xhel sysh Orkid rigjallëruese me vitaminë E) Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditë...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Hand Care Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Hand Care Cream (Krem Duarsh Orkid) 75 ml Orchid Hand Care Cream në sajë të natyrës së tij të lehtë është i përshtatshëm për t&...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Orchid Profesional Krem Tendoses dhe Konturues

0nga 5
(0)
 • Orchid Tightening and Contouring (Orkid tendosës dhe konturues) Krem anti-stres për lëkurë të lodhur Profesional 50 ml Orchid Tightening and Contouring është pjes&e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Maske Argani

0nga 5
(0)
 • Maska me Argan HAMED SALOON Maska me argan fytyrën HAMED SALOON është një maskë intensive që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dh...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Professional - Krem Deodorant

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Deodorant Cream (Krem Orkid Deodorant) Efekt që zgjat Ekstrakte natyrale bimësh 30 ml Orchid Deodorant Cream ka efekt që zgjat dhe përshtatet mirë m...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem për Carjet e Këmbëve

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Chapped Feet Cream (Krem Profesional Orkid për çarjet e këmbëve) 75 ml Orchid Chapped Feet Cream parandalon dehidratimin, siguron parandalim aktiv t&eu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Orchid Professional Breast Firming Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Breast firming Cream (Krem Orkid për forcimin e gjoksit) Natyral 100 % Orchid Professional Breast firming Cream përmban substanca natyrale bimore efektive n&e...
Disponueshmëria:

50Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid Krem Mbrojtës SPF 30

0nga 5
(0)
 • Orchid All Day Protection Cream (Krem Orkid Mbrojtës gjatë gjithë ditës) Spf 30 Uva/uvb 50 ml Ky krem është formuluar me vitaminë E dhe ka një spektër t...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Krem mbrojtes dhe zbardhues SPF 30

0nga 5
(0)
 • Orchid Whitening Cream with Sun-rays Protection (Krem zbardhues Orkid me mbrojtje ndaj diellit) Uva/uvb spf 30 plus Formula e këtij kremi përmban vitaminë E dhe siguron një mbrojtje efikase ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Facial Scrub Gold

0nga 5
(0)
 • Scrub Gold HAMED SALOON është një trajtim intensiv i fytyrës që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dhuron” një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar. For...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem Mbrojtes SPF 60

0nga 5
(0)
 • Kremi MOISTURING SUNBLOCK UV 60 FACE & BODY është një nga teknologjitë më të reja të mbrojtjes nga dielli nga GOOD LIFE PARIS. Me faktorin mbrojtws 60, ky krem siguron një mbrojtje mjaft të l...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E

0nga 5
(0)
 • Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E: Permban nje mix perberesish, te cilet luftojne plakjen e lekures e hidratojne ate, duke e transformuar lekuren e lodhur dhe me rrudha ne nje lekure te re. K...
Disponueshmëria:

0Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Facial Scrub Argan

0nga 5
(0)
 • Scrub argani HAMED SALOON është një trajtim intensiv i fytyrës që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dhuron” një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar. F...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Anti-acne cream

0nga 5
(0)
 • Touch Me! Anti-acne cream redukton dukshëm puçrat ne fytyre dhe plagët e lëkurës. Formula e saj zbardh dhe ushqen lekuren. Ekstrakti i kermillit ka dëshmuar se ka nje efekt special ne lekuren ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Profesional Krem Kunder Strijeve

0nga 5
(0)
 • Krem per heqjen e shenjave nga hapja e lekures Scar & Chaps Removing Cream permban ekstrakt trangulli qe tendos lekuren, ndersa ekstraktet e tjera bimore dhe vajrat natyrale e mbajne lekuren te bu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë