Oferta

Seti i Ampulave per kujdesjen e flokeve me Ekstrakte nga Vaji i Arganit - 3 Sete 1500L

0nga 5
(0)
 • Seti i Ampulave per kujdesjen e flokeve me Ekstrakte nga Vaji i Arganit - 3 Sete 1500L   Rekomandohet vecanerisht per Floket e Thate dhe te Demtuar. Rikthen shkelqimin e flokut Rigjeneron, ...
Disponueshmëria:

25Në Stok

1,500 L 4,500 L Shto në shportë

Kapsulat Xhelatinore Phenomenal 3+1 Dhurate

0nga 5
(0)
 • 1. Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vaj te Farave te Rrushit nga Produkte Natyrale Suporton shendetin e zemres dhe qarkullimin e gjakut si dhe Collagenin dhe metabolizmin e trupit.Kapsula 500mg Ky...
Disponueshmëria:

50Në Stok

3,600 L Shto në shportë

Suplementi Olife 1L - 3+1 Dhurate

0nga 5
(0)
 • Ekstrakt i lëngshëm i Gjetheve të Ullirit dhe Luleve Calendula 3+1 Falas Olife është një antioksidues i fuqishëm që lufton radikalet e lira. Kryen akt...
Disponueshmëria:

110Në Stok

11,100 L 14,800 L Shto në shportë

Kremi Kaviar Nate + Shampo Phenomenal Dhurate

0nga 5
(0)
 • Kremi Kaviar Nate Orchid  - Produkt Profesional Nje prekje e bute nga ky krem ndikon ne menyre te shpejt te rigjenerimit te lekures dhe ne menyre inteligjente shenjestron vijat e lekures, rrudha...
Disponueshmëria:

125Në Stok

2,900 L 3,900 L Shto në shportë

Golden Serum + Shampo Phenomenal Dhurate

0nga 5
(0)
 • Golden Serum Orchid Profesional I pasur me Vitamine B5 dhe Golden Micro-Reflectors (Grimca Ari), kjo formule speciale stimulon rilindjen e qelizave te reja te lekures si dhe ndihmon ne permisim...
Disponueshmëria:

100Në Stok

2,900 L 3,900 L Shto në shportë

Oferta PN Immun Set

0nga 5
(0)
 • Oferta Immun Set: Vaj Organik PN + PN Mjalt Organik nga Lulja e Fares se Zeze + Propolis Blete  1 - PN Organic Black Seed Oil 125 ml Vaj Organik i Farës së Zezë është p...
Disponueshmëria:

100Në Stok

3,500 L Shto në shportë

Seti me Qumeshtin Natyral te Gomarices

0nga 5
(0)
 • 1. Kremi Inovativ me Qumeshtin e Gomarices (Donkey Milk Renewal) është një përzierje holistike e vitaminave të ndryshme,  acideve yndyrore dhe proteinave, te cilat ofron...
Disponueshmëria:

200Në Stok

4,800 L Shto në shportë

Anti Solar Skin Care + Dhurate 1 Shampo per Femije

0nga 5
(0)
 • 1. Orchid Professional All day protection cream Anti Solar eshte i formuluar me vitamine E dhe me nje spekter te gjere mbrojtjeje nga rrezet e diellit. Mbronn lekuren tuaj gjate dites dhe e hi...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,300 L Shto në shportë

Fit & Detox Time + Vaj Organik Bajame Dhurate

0nga 5
(0)
 • 1- FitTime Slimming   Ndihmon në djegien e dhjamit me përmbajtjene tij të vecantë, ndërkohë ju mundëson të jeni energjik pasi përmban ginseng dhe fa...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,000 L Shto në shportë

Immun Set + Propolis Dhurate

0nga 5
(0)
 • Immun Set + Propolis Dhurate 1 - PN Organic Black Seed Oil 125 ml Vaj Organik i Farës së Zezë është përgatitur me metodën e ftohtë dhe sipas kushteve të ...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,000 L Shto në shportë

Sliming Time

0nga 5
(0)
 • Oferta Sliming Time nga Produkte Natyrale Posta Falas - Dhurate Sapun Natyral - 3000L   1-Skin Doctor Sliming Krem Kafe me ekstrakt e bimes se kafese.   Kremi kafe...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,000 L Shto në shportë

Set Profesional Orchid Kunder Akneve

0nga 5
(0)
 • Kujdes Profesional nga Produkte Natyrale1- Krem kunder Akneve2- Xhel pastrues per fytyren3- Sapune anti Akne per Lekure Normale ose te YndyrshmeKy eshte nje set profesional dhe origjinal i firmes Orch...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,300 L 2,700 L Shto në shportë