DR. TAJ - PRO HONEY PLUS

SKU: PROD-20341
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

55 Në Stok

5,000 L

Përshkrim

 

DR. TAJ

PRO HONEY PLUS

Shijoni bukurinë natyrore përmes ëmbëlsisë së mjaltit!

Mjalti i bardhë Dr. Taj

 

Mjalti Dr. Taj ka avantazhe jetike shumë të veçanta që e dallojnë atë nga llojet e tjera të mjaltit për ta duke e sjellë këtë produkt në fusha të rëndësishme terapeutike në jetën tonë të përditshme, pasi ai ka konkuruar shumë produket të tjera që t'i shërbejë bukurisë së grave.

 

Produkti i Dr. Taj nuk është një rastësi kalimtare, por ka qenë një tendencë dhe dhe sfidë e kompanisë Taj Tulip Care për të arritur një produkt të vërtetë që kujdeset për detajet e rëndësishme dhe të imta në jetën e një gruaje, duke i mundësuar asaj të arrijë kënaqësinë me bukurinë e saj natyrore dhe ta ruajë atë me avancimin e moshës, pa pasur nevojë për teknologjinë e pajisjeve kozmetike në përgjithësi.

Kompozimi i mjaltit të bardhë Dr. Taj përmban 16 aminoacide të rralla dhe efektive dhe tepër të rëndësishme në rregullimin e kodeve të bukurisë dhe rikthimin e shkëlqimit të fytyrës e lëkurës në përgjithësi. Kjo realizohet nëpërmjet rregullimit të qarkullimit të gjakut në pjesëne e fytyrës dhe duke ruajtur shkëlqimin dhe freskinë e saj.

Përmban gjithashtu një grup vitaminash B të zakonshme dhe të rralla që, së bashku me aminoacidet, kontribuojnë në ushqimin e buzëve dhe pjesën rreth lëkurës së fytyrës, për të mundësuar një buzëqeshje të mrekullueshme që pasqyron një fytyrë të shndritshme.

Vlera e rrallë jetësore e mjaltit Dr. Taj rrjedh nga një bashkim i aminoacideve, vitaminave dhe mineraleve, të cilat kryejnë funksionet e mëposhtme:

ü Kundër plakjes

ü Jep pamjen e rinisë dhe freski

ü Tendos lëkurën e lëvizshme në trup

ü Rregullon lëvizjen e hormoneve femërore për të mbajtur ritme të kontrolluara dhe për të hequr qafe problemet e çrregullimeve hormonale në përgjithësi, duke  ndihmuar për një shëndet të qëndrueshëm dhe një humor të pastër dhe homogjen

ü Ndihmon në ruajtjen e shëndetit të syve dhe zonës rreth syrit

ü Ushqen folikulat e flokëve, rrit shkëlqimin dhe ngop nevojat e tyre për proteina

ü Mjalti i Dr. Taj është një suplement i rëndësishëm imunitar në jetën e një gruaje, i cili e mbron atë nga tumoret e zakonshme.

 

Përdorni mjaltin Dr. Taj për një kujtesë të freskët dhe për një zgjuarsi natyrale!

 

Mënyra e përdorimit:

Një lugë çaj çdo ditë në mëngjes ose maksimumi 2 lugë  çaj (një në mëngjes dhe një në darkë).

 

Produkti ruhet në një vend të freskët dhe të thatë, larg lagështirës dhe rrezeve të diellit.

 

 

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5