Vajra

Vaj Ginsengu nga Tact

0nga 5
(0)
  • Në kinë, Kore dhe Japoni xhinsengu konsiderohet si një nga bimët më të mira që altivizojnë dhe rivitalizojnë shëndetin, sidomos për të moshu...
Disponueshmëria:

30Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj Omega nga Tact

0nga 5
(0)
  • Vaj Omega nga Tact Sqarim: Totali i kolesterolit është më pak se 200, LDL është më pak se 120 dhe HDL është më e madhe se 50. • Omega 3 ul nivelin e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Livando

0nga 5
(0)
  • Bima e livandës apo siç njihet ndryshe trumza e butë është bimë shumëvjeçare, me degë të shumta e të thjeshta, me gjethe vezake ose edhe t&eu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Slimming

0nga 5
(0)
  • Vaji Slimming (Humbje peshe) dhe masazh Slimming Oil Massage është nga aroma natyrore luksoze si sjellës kullues dhe konfirmues i shkrirjes së vjamit deri në zonat problemati...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Xhinxherit nga Tact

0nga 5
(0)
  • Vaj Xhenxhefil kuron Problemet e stomakut, flokëve, zbokthit etj… Procesi i nxjerrjës së vajit xhenxhefil është me distilim me avull. Përfitimet e vajit xhenxhef...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Vaj Lini

0nga 5
(0)
  • Vaji i farave të lirit (FLAX SEED) Përbërja: • Familja: Liri • Përshkrimi: Bimë vjetore që rritet dhe mbillet në kodrina dhe fusha deri në 80...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë