Vajra

Tact Vaj Kiwi

0nga 5
(0)
 • Dobite e Vajit Kiwi (Kivi) nga Tact 1. Rregullon nivelin e sheqerit në gjak2. Kiwi eshte i pasur ne fibra dhe si pasoje ai lehteson tretjen dhe zbut zorret3. Parandalon disa tipe te kan...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Ginkgo Biloba nga Tact

0nga 5
(0)
 • Vetite Cudiberese te Vajit Ginkgo Biloba nga Tact1. Nxit rrit dhe permireson qarkullimin e gjakut ne tru2. Rrit fokusin ose perqendrimin4. Lufton harresen ose memorjen e dobet5. Perdoret per parandali...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Cajit te Gjelber nga Tact

0nga 5
(0)
 • Perfitimet e Vajit te Cajit te Gjelber nga Tact - Green Tea Tact Oil01 - Perdoret si nje dezinfektues antibakterial dhe mikrobial02 - Perdoret ne trajtimin e disa llojeve te infeksioneve te shkak...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Piperit te Kuq nga Tact

0nga 5
(0)
 • Pse duhet te perdorim Vaj te Piperit te Kuq nga Tact?1- Permban Proteina2- Kur konsumoni proteina, trupi automatikisht eshte i mbrojtur nga humbja e mases muskulare, imuniteti i dobet, semundjet respi...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj PN Organik i Arganit 125ml

0nga 5
(0)
 • Vaj PN Organik i Arganit 125ml   Vaj i Arganit është bërë i famshëm që kur përfitimet shëndetësore të ofruara nga ky vaj “mrekullib...
Disponueshmëria:

800Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaji PN Organik i Castorit 125ml

0nga 5
(0)
 • Vaji PN Organik i Castorit  125 ml Vaji Castori sipas shumë mjekëve është mrekulli shëndetësore.   -Forcon sistemin imunitar, -Shëron Skleroz...
Disponueshmëria:

1000Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Kisti Indian ose Aloe Indiane

0nga 5
(0)
 • Kisti Indian ose Aloe Indiane, eshte nje bime mjekesore qe ka perfitime te medha per grate. Dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve policistike ose shtatz...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Ananasi

0nga 5
(0)
 • Ananasi permban enzimen e Bromelainit, kjo enzime pervec se eshte nje anti-inflamator punon edhe per te largur ose hequr celulitin. Ananasi eshte i pasur me uje, gje e cila ben me te lehte largimin e ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

PN Organic Black Seed Oil 125 ml

0nga 5
(0)
 • Vaj Organik i Farës së Zezë - Suporti Natyral per Imunitetin e trupit Tuaj Vaj Organik i Farës së Zezë është përgatitur me metodën e ftohtë dhe ...
Disponueshmëria:

1000Në Stok

1,000 L Shto në shportë

PN Vaj Organik Arre Kokosi 125 ml

0nga 5
(0)
 • Përmbledhje: Vaji i arrës së kokosit përdoret në pjesën më të madhe të rasteve për përdorim të jashtëm për forcimin e flokëve...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Vitex Agnus-Castus

0nga 5
(0)
 • Vaj Tact Vitex Agnus-castus Vitex Agnus-castus e cila njihet ndryshe si shkurre Ibraham, apo kacube e murgut ose me emrin tjeter te saj lulja e xherikos. Përfitimet nga bima Vitex Agnus-castus:...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Temjani (MYRRH)

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Temjani (MYRRH) Përshkrimi botanik: Cumcakizi arab lulëzon në prill dhe maj. Arrin 8 metra lartësi. Gjëndet pranë vëndeve të banuara dhe në toka...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj i Farave te Molles

0nga 5
(0)
 • Vaji Tact i farave te molles eshte antiseptik dhe tonik mjaft i mire per zorret, kuron kapsllekun kronik sepse permban fibra celuloze (te patretshme te cilat jane te rendesishme per te pasur nje apara...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj i Melcise se Balenes

0nga 5
(0)
 • Vaji Tact i melcise se balenes permban elemente shume te rendesishem qe zvogelojne rrezikun e semundjeve te zemres ( sic eshte bllokimi i arterieve te zemres) . Ky vaj ndikon ne zvogelimin e perqindj...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaji i Avokados

0nga 5
(0)
 • Tact Vaji i Avokados, Ky vaj e mban lëkurën te re, elastike, te bute, te mëndafshtë dhe te shndritshme. Vaji i avokados ngadalëson procesin e plakjes dhe formimin e parakohsh...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Propolis me Mjalt

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Propolis me Mjalt Forcon sistemin imunitar, kundër gripit, të ftohtit dhe grykëve. Antioksidant dhe lehtëson bllokimet e trafikut në traktin e sipërm respirato...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Propolis për Fëmijë

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Propolis për Fëmijë  Përdoret për të trajtuar imunitetin e dobët, kundër të ftohtit, për grykët, përdoret për sistemin u...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Propolis për Fëmijë me shije Luleshtrydheje

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Propolis për Fëmijë me shije Luleshtrydheje Përdoret për të trajtuar imunitetin e dobët, kundër të ftohtit, për grykët, përdoret p...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Jasmine

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Jasmine I jep lëkurës freski dhe butësi, përmirëson humorin, ndihmon për të lehtësuar simptomat e PMS, për të përmirësuar gjë...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Cardamom Oil

0nga 5
(0)
 • Tact Cardamom Oil  Eshtë i dobishem për gurët në veshka, sëmundjet urinare dhe çrregullimet e tretjes. Përdoret për trajtimin e inflamacioneve të ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë