Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth

SKU: PROD-16755
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

125 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth

Kjo shampo me permbajtjen e agjnteve aktiv ju ndihmon te kontrolloni dhe reduktoni zbokthin e formuar

Keshillohet te perdoret rregullisht

Kjo shampo normalizon PH Permban menthol natyral, i cili iu jep nje ndjesi freskie.

Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Menthol Natyral, Kreatina, Ekstrakte Mente

Per te pasur me shume eficence ne flokun tuaj keshillohet perdorimi i kondicionerit orchid pasi ky kombinim i rrit cilesin flokut edhe e ben me te lehte stilimin e tyre

Sasia 500 ml

Perdorimi: Masazhoni me shampo flokun e lagur

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5