Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

SKU: PROD-16756
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

200 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

Ekstrakti i Vajit te Ullirit eshte Kujdesi intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet te perdoret rregullisht

Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes

Kreatina mbron dhe forcon flokun Elementet kryesore te kesaj shampoje jane:

Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte nga Vaji i Ullirit

Per te pasur me shume eficence ne flokun tuaj keshillohet perdorimi i kondicionerit orchid pasi ky kombinim i rrit cilesin flokut edhe e ben me te lehte stilimin e tyre Sasia 500 ml

Perdorimi: Masazhoni me shampo flokun e lagur

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5