Orchid Professional Breast Firming Cream

SKU: PROD-16730
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

50 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Orchid Professional Breast firming Cream

(Krem Orkid për forcimin e gjoksit)

Natyral 100 % Orchid Professional Breast firming Cream përmban substanca natyrale bimore efektive në rritjen e shtresave të yndyrës në gjoks pas përdorimit të tij për një periudhë kohore.

Ai ndihmon në dhënien e gjoksit volum dhe bukuri.

Përdorimi Lyhuni Orchid Breast firming Cream dy herë në ditë duke e fërkuar pjesën e lyer derisa kremi të thithet plotësisht nga lëkura.

Rekomandohet përdorimi i kremit për dy muaj rresht. Përmbajtja Vajra 20%, acide yndyrore të lira, lanolinë, kollagen???? (collagen), parfum, ujë, ekstrakte bimore.

Sasia 50 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5