Shampo Phenomenal me Vajin e Farës së Zezë

SKU: PROD-16473
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Perkujdesje speciale për lëkurën e kokës dhe flokët. Formula e pasur me vajin e farës se zezë i jep flokut nje mbështetje Natyrore dhe efektive, kjo formule eshte me ushqyese për qelizat e lëkurës dhe flokët. Ndihmon për të hequr zbokthin dhe përdoret për të gjitha llojet e flokeve....
Disponueshmëria:

0 Në Stok

600 L

Përshkrim

Perkujdesje speciale për lëkurën e kokës dhe flokët.

Formula e pasur me vajin e farës se zezë i jep flokut nje mbështetje Natyrore dhe efektive, kjo formule eshte me ushqyese për qelizat e lëkurës dhe flokët. Ndihmon për të hequr zbokthin dhe përdoret për të gjitha llojet e flokeve.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5