Shampo Color me Vaj Argani

SKU: PROD-20150
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Shampo Color me Vaj Argani

-Mbulon thinjat 100%.

-Largon thinjat në pak minuta.

-E lehtë në përdorim, si shampo e zakonshme.

-Pas përdorimit preferohet të përdorni balsam për të shtuar butësinë dhe shkëlqimin e flokëve.

-Sasia e shampos që mbetet mbahet për t’u përdorur herët e tjera.

 

Përmban:

Vaj argani, për t’u dhënë shkëlqim flokëve.

Aloe vera, që i jep hidratim intensiv flokëve dhe i ndihmon ata të rriten.

Ekstrakt luledielli, për të ndihmuar në mbajtjen e ngjyrës.

Keratinë bimore, që ndihmon në trashjen e flokut.

 

 

I jep flokëve tuaj një pamje të shëndetshme dhe i mbulon thinjat 100% për vetëm 30 minuta. Shampo me cilësi të lartë për lyerjen e flokëve, me formulë natyrale e cila nuk jep efekte anësore në flokët apo skalpin tuaj. 

 

 

Përdorimi:

-Vendosni dorezat që janë të bashkangjitura me pakon,

-Shkundeni pakon mirë dhe hidhni një sasi nga shampoja në pëllëmbët tuaja,

-Aplikojeni shampon në flokë të thatë dhe shpërndajeni njëtrajtësisht,

-Lëreni shampon për 30 minuta të veprojë,

-Shpërlajini flokët me ujë të bollshëm.

 

Kujdes:

Bëni testin e alergjisë 48 orë para aplikimit.

Shmangni kontaktin me sytë gjatë përdorimit. Nëse shampoja bie në kontakt me sytë shpërlajini ata me ujë të bollshëm.

Lexoni instruksionet e bashkangjitura përpara përdorimit.

Mos e përdorni për asgjë tjetër përvec se për lyerjen e flokëve.

Pasi ta keni aplikuar një herë prisni dy javë për aplikimin e dytë.

Mos e nuhatni apo gëlltisni produktin.

Mbajeni produktin në një vend që nuk arrihet nga fëmijët.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5