Shampo Phenomenal 3 ne 1 per Femije dhe Bebe

SKU: PROD-18088
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe  3 ne 1 Shampo – Conditioner – Body Wash Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale. Floku, skalpi, lekura e bebeve dhe femijeve do të jetë e bute si mendafshi Arome shume e mire. Nuk shkakton lot dhe djegje te syve. Sasia 300 ml  ...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

600 L

Përshkrim

Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe 
3 ne 1 Shampo – Conditioner – Body Wash
Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale.
Floku, skalpi, lekura e bebeve dhe femijeve do të jetë e bute si mendafshi
Arome shume e mire. Nuk shkakton lot dhe djegje te syve.
Sasia 300 ml
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5