Phenomenal Shampo me Portokall

SKU: PROD-16661
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

900 L

Përshkrim

Shampo Phenomenal me ekstrakte Portokalli, Limoni, Caji dhe Rozmarina Per Floket e Yndyrshem Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale

Sasia: 400 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5