Phenomenal Shampo me Faren e Zeze

SKU: PROD-16720
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

900 L

Përshkrim

Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Fares se Zeze Arabe (Black Cumin)

Ushqen, Zbut dhe Forcon Floket Për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale

Kjo shampo eshte formuluar ne menyren speciale nga esenca e fares se zeze per te gjitha llojet e flokeve.

Ajo i ben floket te bukur,te bute dhe te fresket,me te trashe dhe me me shume volum.

Shampo esenciale e fares se zeze parandolon humbjen e flokeve,ruan tonet e kokes dhe forcon rrenjet e flokeve,stimulon rritjen e tyre.

Rikthen shkelqimin flokeve.

Sasia: 400 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5