Horse Shampo me ekstrakte Ginsengu

SKU: PROD-16567
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Horse Shampo me ekstrakte Ginsengu Formule Ekskluzive, Përmban përbërësit me te mirë, sidomos proteina gruri, ekstrakt ginsengu dhe d-Panthenol. Pastron dhe permison rrenjet e flokeve si dhe skalpin e kokes. Stimulon rritjen e flokeve dhe pengone renien. Kunder zbokthit dhe irritimit te lekures. Aplikoni në mënyrë të barabartë mbi flokun tërësisht te lagur. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, për burrat dhe gratë. Sasia 300 ml...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Horse Shampo me ekstrakte Ginsengu

Formule Ekskluzive, Përmban përbërësit me te mirë, sidomos proteina gruri, ekstrakt ginsengu dhe d-Panthenol.

Pastron dhe permison rrenjet e flokeve si dhe skalpin e kokes.

Stimulon rritjen e flokeve dhe pengone renien.

Kunder zbokthit dhe irritimit te lekures.

Aplikoni në mënyrë të barabartë mbi flokun tërësisht te lagur.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, për burrat dhe gratë.

Sasia 300 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5