Royal Henna - Ngjyre Patellxhani

SKU: PROD-18164
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

500 L

Përshkrim

Burgundy Royal Henna - Hena me Ngjyre Patellxhani

Kënaja është një bimë që përdoret si ngjyrues i natyral për flokët.

Nga gjethet dhe degët e saj të thata përftohet një pluhur i gjelbër që përdoret për të ngjyrosur pëlhura, flokë, vetulla dhe bërë tatuazhe në trup.

Kënaja është një alternativë natyrale, ekologjike dhe e shëndetëshme për ngjyrosjen e flokëve.

Kjo mënyrë përdoret gjerësisht që nga kohët e lashta sidomos në Afrikë dhe Indi.

Kënaja natyrale dhe e pa përpunuar ka një ndikim pozitiv tek flokët duke përmirësuar cilësinë e tij, larguar yndyrën e tepërt si dhe forcon dhe përmirëson flokët e dëmtuar.

Gjithashtu kuron skalpin e kokës nga zbokthi, yndyra dhe acarimi.

Rezultati i kënasë natyrore janë flokët e shëndetshëm dhe plot shkëlqim.

Paketimi: 1 kuti permban 6 pako te vogla nga 10 gr - 60 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5