Olife - Shpëlarës dhe Qetësues për Gojën

SKU: PROD-20519
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Shpëlarës goje me bazë OLIVUM®, pa alkool. Shpëlarës goje qetësues, pa alkool siguron higjienën e duhur orale, për përdorim të përditshëm, për periudha të gjata kohore. Falë pranisë së OLIVUM®, me ekstrakte të gjetheve të pemës së ullirit, rezulton të jetë një aleat i pazëvendësueshëm në mbrojtjen e mishrave të dhëmbëve dhe zgavrës së gojës, falë edhe vetive t&eu...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,800 L

Përshkrim

Shpëlarës goje me bazë OLIVUM®, pa alkool.

Shpëlarës goje qetësues, pa alkool siguron higjienën e duhur orale, për përdorim të përditshëm, për periudha të gjata kohore.

Falë pranisë së OLIVUM®, me ekstrakte të gjetheve të pemës së ullirit, rezulton të jetë një aleat i pazëvendësueshëm në mbrojtjen e mishrave të dhëmbëve dhe zgavrës së gojës, falë edhe vetive të tij antibakteriale dhe anti-inflamatore.

Pas përdorimit, lë një ndjenjë të këndshme, të qëndrueshme pastërtie dhe freskie!

 

Siguroni higjenën e duhur dhe të plotë të gojës.

Mbroni mishrat nga inflamacioni dhe bakteret.

 

1. Hidhni një kapak në gojë dhe beni gargare.

2. Jepni shpëlarje të shumta të gojës, gjithashtu duke bërë gargarë.

3. Pështyj. Nuk është e nevojshme shpëlarja me ujë.

 

KËSHILLA: për higjienë orale të plotë dhe efektive përdorni fill dhe shpëlarës goje të paktën një herë në ditë pas larjes!

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5