Pastë dhëmbësh - Dentifricio - me OLIVUM

SKU: PROD-20520
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Pastë dhëmbësh e butë me veprim natyral, me OLIVUM®.

Pasta e dhëmbëve me OLIVUM®, me ekstraktet e gjetheve të ullirit, pastron butësisht, dezinfekton dhe qetëson zgavrën me gojë, edhe kur ajo është e irrituar ose e përflakur.

Ekstrakti i sherebelës dhe vaji esencial i mentes japin një ndjesi të këndshme pastërtie dhe freskie, duke i dhënë buzëqeshjes tuaj një shkëlqim të ri.

Për të arritur një buzëqeshje të shëndetshme dhe të bukur në një mënyrë natyrale dhe të sigurt për gojën tuaj.

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5