Serumi me Alpha-Arbutin

SKU: PROD-20143
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Serumi me Alpha-Arbutin për zbardhimin e njollave kafe të lëkurës dhe kundër pigmentimit.  Ky serum përmban:  -ekstraktin e kondensuar të arbutinës,  -Vitaminë C, -AHA (acide alfa-hidroksi) me origjinë nga bimët.   Këto përbërës janë kompleks që ndihmon në zbardhimin e lëkurës duke larguar njollat që vijnë nga:  -melazma,  -shtatzania,  -dielli,  -plakja,  -puçrrat dhe njoll...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Serumi me Alpha-Arbutin për zbardhimin e njollave kafe të lëkurës dhe kundër pigmentimit. 

Ky serum përmban: 

-ekstraktin e kondensuar të arbutinës, 

-Vitaminë C,

-AHA (acide alfa-hidroksi) me origjinë nga bimët.

 

Këto përbërës janë kompleks që ndihmon në zbardhimin e lëkurës duke larguar njollat që vijnë nga: 

-melazma, 

-shtatzania, 

-dielli, 

-plakja, 

-puçrrat dhe njollat që shkaktohen nga trajtimi me lazer.

 

Gjithashtu:

-Zbardh lëkurat e errëta, brune dhe të çelëta pa ndikuar tek melanina e lëkurës.

-Nuk jep skuqje apo hollim të lëkurës.

-Jep një ngjyrë uniforme.

30 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5