Kapsulat me Vaj te Kistit Indian

SKU: PROD-20357
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vajin e Kistit Indian Ka perfitime te medha per grate ku dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve policistike ose shtatzenise se vonuar. Disa eksperimente kane provuar se, fale perberesve te saj aktive, ajo korrigjon çekuilibrin ne hormone dhe aktivizon funksionin e sistemit riprodhues. Te rriturit ta perdorin 2-3 heren ne dite pas vaktit te ushimit.Kujdes: Per grate shtatezana nuk lejohet perdorimi pa rekomandimin e mekut. iso: 9001iso: 22...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vajin e Kistit Indian

Ka perfitime te medha per grate ku dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve policistike ose shtatzenise se vonuar.

Disa eksperimente kane provuar se, fale perberesve te saj aktive, ajo korrigjon çekuilibrin ne hormone dhe aktivizon funksionin e sistemit riprodhues.

Te rriturit ta perdorin 2-3 heren ne dite pas vaktit te ushimit.
Kujdes: Per grate shtatezana nuk lejohet perdorimi pa rekomandimin e mekut.

iso: 9001
iso: 22000
Standardet e PMP

Keshillohet te konsumohet perpara vakteve kryesore te ushqimit, gjate periudhes se menopauzes.

Gjithashtu perdoret per te forcuar gjendren e flokut.

Kapsulat Xhelatinore te Kisti Indian perdoren per te zvogeluar renien e flokeve te thate dhe floket e yndyrshem e te brishte.

Eshte i dobishem per gjendren tiroide dhe punon per ta stimuluar ate.

Punon per te pastruar trupin dhe per te larguar mikrobet

Kapsulat Xhelatinore te Kistit Indian eshte gjithashtu i dobishem per diabetiket, per presionin e larte te gjakut, per reduktimin e niveleve te kolesterolit si dhe mund te perdoret ne diet per te humbur peshe duke djegur dhjamin

Punon ne trup si agjent qetesues

Trajton mosfunksionim erektil, hepatitin, ftohjet, si dhe zgjeron venat

Gjatë analizës që i është bërë këtij Kistit Indian është gjetur në të Fosfat, Hekur, Fosfor, Karbohidrate dhe antibiotikë shumë të fortë kundër ç’do lloj mikrobi.

 

Është gjetur gjithashtu një lëndë që përmban karotinë kundër kancerit.

 

✔️Qetëson kollën,

✔️Aktivizon memorien,

✔️Eleminon gazrat,

✔️Tret ushqimin,

✔️Ul temperaturën e lart në trup,

✔️Kundër migrenës,

✔️Kundër bronkiteve kronikë,

 

✔️Kundër bajameve kronike.

Sasia: 60 kapsula nga 500 mg

 

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5